Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vložit / Editovat nabídku

Vložení nabídky v plném rozsahu zdarma

Pokud poskytujete ubytování na území České republiky, můžete kdykoliv založit na DobrouNoc.cz svou nabídku.
Rozsah nabídky není omezen žádnými poplatky ani provizemi.

Vložení nabídky v plném rozsahu a její zobrazení na stránkách DobrouNoc a na stránkách zahraničních partnerů je a bude zdarma. Využívání nadstandardních placených služeb závisí na Vašem rozhodnutí a není podmínkou pro vložení a zobrazení Vaší nabídky.

Zdarma můžete mimo jiné:
vložit adresu, telefonní čísla, e-mail ochráněný proti spamu nebo třeba skypevložit GPS souřadnice nebo je automaticky vygenerovatzaložit galerii až 15ti fotografií ve standardní velikostipřpojit strukturovaný ceníkpublikovat široký popis vlastní nabídky a výběr z předdefinovaných služebpropojit svou nabídku s rezervačním rozhraním DobrouNoc.cz nebo majoritními rezervačními systémyvložit odkaz na vlastní stránkyspojit svou nabídku s atraktivitami a dominantami ve vašem okolípřipravit svou nabídku pro automatické publikování v cizím jazyce v zahraničípřidat profil vlastní restaurace a připojit třeba i vlastní menu

Přejete si založit novou nabídku?

Nejprve se prosím pokuste vyhledat svou nabídku ubytování.

Pokud jste svou nabídku objevili, nemusíte vytvářet novou, stačí jednoduše upravit tu současnou.
Stačí kliknout na odkaz Editovat v pravém horním rohu karty.

VYTVOŘIT NOVOU NABÍDKU