Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Hotel Orlík

CENY OD
490,-

Hotel Orlík je svou polohou přímo u vstupu do Teplického skalního města ideálním výchozím bodem pro krásné procházky divokými Teplicko-Adršpašskými skalami.

  Střmenské podhradí 181, Teplice nad Metují
  +420491431063 , +420728241475
  hotelorlik@seznam.cz
  www.hotelorlik.net
Hotel OrlíkHotel OrlíkHotel OrlíkHotel OrlíkHotel Orlík

Hotel Orlík se nachází ve městě Teplice nad Metují, pouze 100 m od vstupu do Teplických skal. Pro svoji polohu je hotel Orlík vhodný pro letní i zimní rekreaci. V roce 2007 prošel hotel Orlík rozsáhlou rekonstrukcí. K hotelu Orlík patří vlastní bezplatné parkoviště. Vlaková a autobusová zastávka je přibližně 150 m.

Ubytování
Hotel Orlík Teplice nad Metují nabízí příjemné ubytování o celkové kapacitě 31 lůžek. Pro hosty je připravené ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC a nábytkem. Na vybraných pokojích je i TV a Wifi. K dispozici je dětská postýlka pro nejmenší návštěvníky.

Restaurace
Součástí hotelu Orlík je restaurace s kapacitou 70 míst. V letním období je v provozu velká letní terasa s markýzou a slunečníky, samozřejmě s obsluhou. Nabídka restaurace obsahuje výbornou kuchyni s rozumnými cenami, 5 druhů piv, bohatý výběr nealkoholických, alkoholických nápojů a dobrého vína. Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dětské židličky.

Okolí
Adršpašsko - teplické skály je rozsáhlá přírodní rezervace, která je nádherná jak v létě tak i v zimně.
Výhodou pro turistické nadšence je to, že mohou skály navštěvovat kdykoliv. Turistika pěší i cyklo, procházky skalami, možnost koupání v skalním jezírku či na koupališti, možnost jízdy na koni, mnoho zájímavých míst v okolí například nedaleko jsou pevnosti v Dobrošově či ZOO Dvůr Králové. Lyžování na místní sjezdovce pro začátečníky nebo školní lyžařské kurzy. Zajímavé běžkařské tratě zasněženými skalami.
Hotel Teplice nad Metují Orlík - K hotelu přísluší parkovištěHotel Teplice nad Metují Orlík - disponuje restauracíHotel Teplice nad Metují Orlík - je k dispozici letní terasaHotel Teplice nad Metují Orlík - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Teplice nad Metují Orlík - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Teplice nad Metují Orlík - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Cena ubytování - Hotel Orlík

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
Hlavní sezóna
 dvou-lůžkový pokoj490,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj490,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj490,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj490,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 23. 05. 2018 09:34

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Teplice nad Metují: