Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Hotel VZ Měřín

CENY OD
740,-

Hotel nabízí ubytování v hotelu a chatičkách v těsné blízkosti Slapské přehrady. Je vhodný pro rodinnou dovolenou, sportovce a vyznavače wellness.

  Měřín 113, Měřín
  +420973222111
  rezervace@me.vlrz.cz
  www.merin.volareza.cz
14 km Posázaví
26 km Český kras
37 km Blaník
44 km Brdy
Hotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ MěřínHotel VZ Měřín

Areál hotelu Měřín se rozkládá v krásném prostředí na pravém břehu Slapské přehrady, přibližně 60 km jižně od Prahy. V průběhu celého roku je zde možnost bohatého sportovního, relaxačního i společenského vyžití.
V hotelu je k dispozici aquacentrum (25 m dlouhý 1,2 – 1,6 m hluboký krytý vyhřívaný bazén, 10 m vysoký a 104 m dlouhý tobogán, whirlpool pro šest osob, bazének s masážními proudy, protiproud a dětské brouzdaliště), dále tělocvična, sauna, klasické i vodní masáže, solárium, fitness. V modernizovaném balneoprovozu mohou klienti využít turecké lázně, solnou jeskyni, floating (tj. relaxační lázeň v solném roztoku) a jiné wellness procedury. VZ Měřín disponuje víceúčelovou krytou sportovní halou pro tenis, volejbal, nohejbal a squash. Součástí haly je i fitness a VacuShape. Pro účely sportovního a relaxačního využití je využívána 4 dráhová bowlingová hala s občerstvením. V letním období lze využívat venkovní tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště s umělým povrchem, půjčovnu loděk, sportovních potřeb a horských kol. Celkem je k dispozici 5 venkovních tenisových kurtů a 3 kurty na plážový volejbal. V areálu je k dispozici rovněž letní restaurace „Mořská panna“ s terasou a „Country saloon“ s letní zahrádkou a hotelová kavárna „U Staré řeky“. K vyhlídkové projížďce po přehradě mohou klienti využít v letním období výletní motorovou loď.
Hotel Měřín Vám nabízí velké možnosti pro pořádání firemních nebo společenských akcí. V hotelu jsou
k dispozici tyto prostory: společenský sál pro 180 osob, kinosál pro 110 osob, učebna pro 35 osob, učebna pro 20 osob, učebna pro 15 osob, Červený salonek pro 15 osob, Modrý salonek pro 16 osob, Gril. Pro akce máme k dispozici i technické zázemí, audiovizuální techniku a samozřejmostí je zabezpečení kompletního cateringu dle přání.
Cena ubytování - Hotel VZ Měřín

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  silvestrovské pobyty
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 dvou-lůžkový pokoj800,- Kč710,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj700,- Kč600,- KčPoptat
 přistýlka310,- Kč260,- KčPoptat
 chatka/bungalov910,- Kč610,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Měřín: