Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

CENY OD
890,-

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro dovolenou, služební cesty a pracovní skupiny.

  Školní 8, České Budějovice
  387314949, 721589838
  info@penzionminor.cz
  https://www.penzionminor.cz
Penzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České BudějovicePenzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice nedaleko centra města, výstaviště a koleje vysoké školy VŠTE, vám poskytne za nejlepší cenu krátkodobé ubytování na jednu nebo několik nocí.

Nabízíme také levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, v komfortně vybavených pokojích, uzavíratelné a kamerou monitorované parkoviště. Poskytujeme kvalitní a nejlevnější ubytovací služby jako levný hotel České Budějovice.

Řadíme se mezi levné penziony v Českých Budějovicích a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Ubytování České Budějovice je ve všech pokojích i apartmánu plně vybaveno vlastním WC i koupelnou, satelitní televizí, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím.

Levný penzion České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, kromě příjemného ubytování za nejlepší ceny, vám každé ráno zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu do Českých Budějovic.

V ubytování v soukromí České Budějovice se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemnou a kvalitní levnou dovolenou v klidné a tiché části města.

Ubytování České Budějovice vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro dovolenou či rodiny s dětmi, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci pobytu a volného času navštívit.

Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní ubytování, je oblíben pro výhodnou dopravní dostupnost, možnost parkování pro osobní a dodávkové automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly.

Ubytování patří mezi nejlevnější hotely a penziony v Českých Budějovicích.
Cena ubytování - Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj890,- Kč890,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1350,- Kč1350,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1650,- Kč1650,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1750,- Kč1750,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 20. 02. 2023 15:51

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: