Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion Minor ubytování České Budějovice

CENY OD
490,-

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro dovolenou, služební cesty a pracovní skupiny.

  Školní 8, České Budějovice
  387314949, 721589838
  info@penzionminor.cz
  www.penzionminor.cz
Penzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice patří mezi penziony za nejlepší ceny ve městě a v okolí. Výhodou je skvělá dopravní dostupnost, možnost parkování pro osobní a dodávkové automobily před ojektem penzionu zdarma nebo za poplatek na uzavřeném a nepřetržitě kamerou se záznamem monitorovaném parkovišti. Možnost využití garáže pro jízdní kola a motocykly zdarma. V hotelové estauraci jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu Minor České Budějovice.

Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města a výstaviště České Budějovice, ve Školní ulici č. 8, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen cca 50 m od stanice MHD.

Penzion patří mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a okolí, nabízí k pobytu komfortní prostorný apartmán a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Všechny pokoje i apartmán v penzionu České Budějovice jsou kvalitně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je v celém ubytovacím zařízení Minor České Budějovice zdarma.

Aby bylo Vaše ubytování Minor České Budějovice co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Důsledně dbáme na každodenní pečlivý úklid, pokoje i celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytovací služby a patří mezi nejlevnější penziony v Českých Budějovicích a okolí.

Kromě možnosti prohlídky historického centra Českých Budějovic, nebo plavby vyhlídkovou lodí po řece Vltavě, Vám levné ubytování zajistí exkurzi v pivovaru Budvar.

Penzion České Budějovice Vám také doporučuje návštěvu letní a zimní plovárny a jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou za pamětihodnostmi po cyklistických stezkách. V okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které můžete během dovolené navštívit.
Cena ubytování - Penzion Minor ubytování České Budějovice

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj790,- Kč790,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1190,- Kč1190,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1490,- Kč1490,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1590,- Kč1590,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 16. 01. 2022 13:45

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: