Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion Minor ubytování České Budějovice

CENY OD
400,-

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro dovolenou, služební cesty a pracovní skupiny.

  Školní 8, České Budějovice
  387314949, 721589838
  info@penzionminor.cz
  www.penzionminor.cz
Penzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor se nachází v Českých Budějovicích, ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Robert Bosch, nedaleko centra a výstaviště. Ubytování patří mezi nejlevnější penziony a apartmány ve městě České Budějovice, je vhodné pro studenty, levnou dovolenou, rodiny s dětmi, obchodní cestující na služebních cestách i pro pracovní skupiny.
Bezproblémové parkování včetně dodávek zdarma je možné před penzionem. Uzavřené a monitorované parkoviště uvnitř objektu ubytování České Budějovice je k dispozici pro osobní automobily za poplatek, pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí.
Využijete nabídku i dlouhodobého ubytování, které se řadí mezi nejlepší ve městě České Budějovice, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.
Ubytování v penzionu minor České Budějovice, je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích, všechny pokoje včetně apartmánu jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem a wi-fi internetovým připojením zdarma.
V některých pokojích penzionu Minor České Budějovice mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.
Pro své hosty nabízí levné ubytování Minor České Budějovice zdarma pronájem menších školících prostor v salonku nebo v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.
Školící prostory v penzionu jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, konference, meetingy, přednášky, prezentace, instruktáže, pracovní porady, výuku, besedy, semináře, či obchodní schůzky a jednání v Českých Budějovicích. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.
Pronájem školících prostor zcela zdarma je určen pouze pro hosty ubytování Minor České Budějovice - pro skupinu od min. 5 ti do 15 ti osob.
Běžný samoúčelný pronájem školících prostor v penzionu Minor České Budějovice bez ubytování naprosté většiny účastníků není možný ani za úplatu.
Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města.
Užijete si pohodu a relaxaci o dovolené v Českých Budějovicích v krásné přírodě Jižních Čech, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.
Ubytování v Českých Budějovicích si o dovolené můžete zpestřit prohlídkou historické ho centra města a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.
Penzion Minor České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během dovolené rovněž stojí za Vaši návštěvu.
Cena ubytování - Penzion Minor ubytování České Budějovice

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj750,- Kč750,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1090,- Kč1090,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1390,- Kč1390,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1590,- Kč1590,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 13. 06. 2020 15:56

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: