Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

English version English: Accommodation close to ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM  |  Vložit / Editovat nabídku
ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Náměstí 58, Horní Planá

Tel 775672414

Ověřeno

?,- Per object

1. leden ~ 31. prosinec
(kapacita 25 osob)


sprchaWCkuchyňkaTV / SATinternetvlastní parkovištěnekuřácké prostředíúschova kol / lyžíspolečenská místnost

Penzion nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno na Šumavě.

ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Ubytování v ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Penzion ADAM ( www.pensionadam.cz, info@pensionadam.cz, +420 775 672 414) nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. Pension disponuje 25 lůžky v 6ti prostorných apartmánech včetně 2 apartmánů vybavených samostatnými kuchyněmi ( stůl pro 4 osoby, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice + příslušenství k vaření). Stůl, lednice, varná konvice a základní nádobí pro přípravu občerstvení nebo snídaně je k dispozici i ve všech dalších 4 apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC + koupelna se sprchovým koutem). Na pokojích k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku. Nabízíme možnost celodenního stravování v nekuřáckém prostředí. K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod. V okolí lyžařské středisko Hochficht, Kramolín. Pension byl v poslední době kompletně rekonstruován a nově vybaven.


Rezervace ubytování

Nabídka Osoby Cena
dvou-lůžkový pokoj 0 CZK
tří-lůžkový pokoj 0 CZK
čtyř-lůžkový pokoj 0 CZK
pěti-lůžkový pokoj 0 CZK
šesti-lůžkový pokoj 0 CZK
Rezervovat ubytování od   počet nocí  

Podrobnosti k cenám ubytování

  • je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  • nabízíme pobytové balíčky
  • silvestrovské pobyty