Otevřená databáze ubytování v české republice
Apartmán    

Apartmán Letná

Dvouložnicový apartmán pro 2 - 7 os., 10 min. pěšky od historického centra, výborně vybaven, parkoviště &

  Letohradská 7, Holešovice
  00420603991234
  info@apartment-letna.com
  www.apartment-letna.com
Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná Apartmán Letná

Apartmán Letná **** se nachází v blízkosti hlavních turistických zajímavostí, v klidné části Prahy 7 na Letné. Do historického centra Prahy se dostanete pěšky (10 min.) nebo tři zastávky metrem či tramvajemi č. 8, 26, 17, 12 (5 - 10 min). Poblíž apartmánu se nachází Výstaviště, Národní galerie moderního umění, Technické muzeum, park Letná, fotbalový stadion Generali aréna a hokejová Tipsport aréna. Přímo u apartmánu najdete také malý supermarket, kde si můžete nakoupit vše potřebné. Velkou výhodou je i uzamčené parkoviště pro osobní automobil ve dvoře přímo před domem.

Dvouložnicový apartmán nabízí: ubytování pro 2 - 7 osob, moderní a plně vybavená kuchyňská linka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, televize se satelitem, DVD / CD přehrávač, počítač s internetovým připojením, WIFI, trezor, koupelna se sprchovým koutem, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, klimatizace, možnost dětské postýlky a židličky, uzamčené parkoviště, mapa. Apartmán je výbornou volbou pro rodiny s dětmi. Domácí mazlíčci jsou vítáni.
Cena ubytování - Apartmán Letná

  Ubytovatel ceny neuvádí    Ceny naposledy aktualizovány 12. 03. 2019 15:40

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Holešovice: