Otevřená databáze ubytování v české republice
Apartmán    

Apartmány Podolí

Ubytování na Šumavě v nově zařízených apartmánech v Podolí. Kapacita ubytování 2-21 osob, ceny od 120,-/osoba.

  17, Podolí
  728893735
  podoli@vlcekvaclav.cz
  www.vlcekvaclav.cz/podoli
19 km Šumava
55 km Brdy
79 km Český les
81 km Blanský les
sprchaWCkuchyňkaTV / SATinternetbalkónbazénúschova kol / lyžíspolečenská místnostvenkovní posezení/grill
Apartmány PodolíApartmány PodolíApartmány PodolíApartmány PodolíApartmány PodolíApartmány PodolíApartmány Podolí

Původní usedlost byla kompletně přestavěna pro rekreační využití a nachází se na klidném místě na okraji malé vesnice s vyhlídkou na hraniční hory.

Součástí celku jsou dva objekty - rekreační chalupa a dům se třemi apartmány.

Nově zrekonstruovaná rekreační chalupa obsahuje dvě samostatné ubytovací jednotky (Apartmán "Kovárna": 4+1 osob, Studio: 2+2 osoby). Rekreační objekt je možné pronajmout také jako celek, s celkovou kapacitou 9 osob.

Vedlejší objekt - apartmánový dům obsahuje v přízemí společenskou místnost se stolním tenisem, šipkami, posezením a krbovými kamny. V podkroví se nacházejí 3 samostatné apartmány.

K dispozici jsou pro oba objekty stylová společenská místnost se stolním tenisem a šipkami, venkovní bazén (3 x 6 x 1,2 m) se solárním ohřevem, trampolína (průměr 3 m), venkovní posezení s ohništěm a grilem, zahradní nábytek, dětské hřiště, parkování na vlastním pozemku, možnost internetového připojení s Wi-Fi.

V zimním období je zde možnost bobování a sáňkování v těsné blízkosti objektu, v letním období se pak nabízí přímá návaznost na značené turistické či cyklistické trasy, nebo vyjížďky na koních v místě.
Vybavení

sprcha, WC, kuchyňka, TV / SAT, internet, balkón, klimatizace, fast-food, obchod, bazén, sauna, mini/golf, tenisový kurt, úschova kol / lyží, půjčovna sportovního vybavení, společenská místnost, možnost praní, venkovní posezení/grill


Cena ubytování - Apartmány Podolí

 ceny za osobu
  silvestrovské pobyty
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 čtyř-lůžkový pokoj175,- Kč120,- KčPoptat

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Podolí: