Otevřená databáze ubytování v české republice
Ubytování v soukromí    

ARPO Domeček

Nabízíme ubytování až pro 8 osob v centru malebného městečka podhůří Orlických hor v České Třebové.

  Průchodní 654, Česká Třebová
  724 550 881
  arpo.visova@seznam.cz
  www.arpo-prozdravi.cz
ARPO DomečekARPO DomečekARPO DomečekARPO DomečekARPO DomečekARPO Domeček

Kdo jsme?

ARPO Domeček vznikl jako oáza klidu a pohody v dnešní uspěchané době. Hledáte místo pro prožití příjemné aktivní dovolené či prodlouženého víkendu? Připravili jsme pro vás ubytování v klidném centru městečka Česká Třebová, pod jednou střechou se solnou jeskyní, infrasaunou, kryokabinou a masážemi. Užijte si maximálně svoji krásnou dovolenou :-)

Co najdete v okolí?

ARPO Domeček se nachází v centru městečka Česká Třebová - u Starého náměstí, kde můžete obdivovat nejednu historickou památku, navštívit nové zrekonstruované muzeum České Třebové či různé obchůdky, cukrárny, kavárničku, restaurace. Přímo na náměstí naleznete bankomaty.

Máte raději krásnou přírodu? Ta České Třebové a okolí rozhodně nechybí! Park Javorka v anglickém stylu (10-15 minut chůze od Domečku), lesy kolem Třebové cestou na Kozlovskou rozhlednu, Hory a jejich okolí, podmanivá příroda naučné setzky Skuhrovského potoka, Přírodní rezervace Třebovské stěny, pro otrlejší turisty výlet přes lesy a louky na rozhlednu Andrlův chlum v Ústí nad Orlicí, výstup na Palici (nejvyšší vrchol okolí, 613 m.n.m) a spousta dalších turistických cest. Nechybí zde ale ani cyklistické trasy, kterými se můžete projet například k nedaleké přehradě Hvězda, projet se po Třebovských stěnách, zavítat do okolních městeček a vesniček či přírodních rezervací.

Česká Třebová nabízí i další možnosti odpočinku. Pro nenapravitelné sportovce - tenis, kuželky, bowling, krytý plavecký bazén, lanový park, bike park, zimní stadion (bruslení v zimě), sjezdovka s vlekem, upravované běžecké i běžkařské trasy, skate park, posilovny, spinning centrum... Milovníci kultury zde naleznou 3D kino, Městské muzeum, klub Modrý trpaslík - divadla, koncerty, společenské akce. Ti, co preferují historické památky rozhodně neodejdou zklamaní - nejstarší románská rotunda Východních Čech se nachází právě v České Třebové, jen kousek od našeho ARPO Domečku! A to rozhodně není historická památka jediná - empirový kostel sv. Jakuba, soubor vrcholně barokních soch, renesanční Stará radnice, Mariánský sloup ze začátku 18. století, Kaplička Panenky Marie - to vše do 5 minut chůze od Domečku.

O ubytování.

Dva útulné pokojíčky vybavené TV, posezením u jídelního stolu a vybavenou kuchyňkou s lednicí mají vlastní koupelnu (se sprchovým koutem) a WC. Nabízí příjemné ubytování až pro 8 osob.
Celý prostor se nachází na uzamykatelném dvorku, na který není z cesty vidět, takže nic nebrání venkovnímu posezení či po předchozí domluvě například grilování (lze zapůjčit gril). Zde se taktéž nachází místo pro případné kuřáky, kde lze kouřit. Prostory v ARPO Domečku jsou přísně nekuřácké!

Velkou výhodou ubytování v ARPO Domečku je rozhodně fakt, že ho naleznete pod jednou střechou se solnou jeskyní, kryosaunou, infrasaunou a masážemí (sportovní rekondiční, lymfatické, trakční techniky, relaxační obličejové či po předchozí domluvě možnost protimigrénových). Všechny tyto zážitky vám rádi zprostředkujeme a časově se vám přizpůsobíme. Pouze v případě kryoterapie je potřeba se dostatečně včas domluvit (alespoň 3 týdny před plánovanou návštěvou/dovolenou). V ARPO Domečku se také nachází posezení s občerstvením, kde si můžete dát chlazené vínečko, čepované pivečko či kafíčko, svařený džusík a spoustu dalšího.

Kudy se k nám dostanete?

Česká Třebová je notoricky známý železniční uzel. Tedy vlakem se k nám dostanete velmi pohodlně. ARPO Domeček je pouhých 5 minut pohodové chůze od nádraží! To stejné platí i pro případ, že se k nám rozhodnete dojet autobusovou dopravou. Pokud dáváte přednost vlastnímu automobilu, máte několik možností parkování - jedno parkovací místo je zdarma přímo u Domečku, u vlakového nádraží se nachází podzemní placené parkoviště, případně se dá parkovat asi 3 minuty chůze od Domečku na Starém náměstí, kde je parkování od 18:00 do 8:00 zdarma, přes den je ale placené.


Těšíme se na vaši návštěvu ARPO Domečku!
Cena ubytování - ARPO Domeček

  Ubytovatel ceny neuvádí    Ceny naposledy aktualizovány 29. 05. 2018 11:04

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Česká Třebová: