Otevřená databáze ubytování v české republice
Kemp/ATC    

Autokemp - ubytovna SK Mšeno

CENY OD
175,-

Ubytování v budově,ve stálých karavanech a čtyřlůžkových chatách v CHKO Kokořínsko

  Boleslavská 398, Mšeno
  315693214, 607846752
  skmseno@seznam.cz
  autokempskmseno.sluzby.cz/
Autokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK MšenoAutokemp - ubytovna SK Mšeno

Preference na naše zařízení naleznete na stránkách: https://www.dokempu.cz/mseno/kemp-sk-mseno-493/?backlink=profile#hodnoceni kemp se pravidelně od roku 2013 umísťuje v hodnocení kemp roku na 2. místě ve středočeském kraji a v TOP 50 V ČR.
Ubytovna a autokemp SK Mšeno se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro ubytování se nabízí v ubytovně, a autokempu. Areál je vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, moto srazy, ale i pro skupiny turistů, cykloturisty či rodinnou dovolenou s dětmi. Součástí areálu je restaurace, kde je mj. možné uspořádat různé firemní, rodinné a společenské akce. Stadion nabízí mnoho možností sportovního vyžití.( fotbalové hřiště, tenisový kurt, ovál pro plochou dráhu včetně depa.
Kapacita ubytovny je 34 lůžek v 7 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje se nachází v hlavním vchodě ubytovny a jsou základně vybaveny. Sociální zařízení je společné (2x WC, 3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou) a na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Apartmány( 1x2 ; 1x4) mají samostatný vchod a vlastní společné sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo). Dále jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.
Autokemp - tři rovné travnaté plochy pro možnost kempování. Každé stání je vybaveno ohništěm, elektřinou, a pitnou vodou. Ubytování ve třech dvoulůžkových stálých karavanech a čtyřech čtyřlůžkových chatách BPP s terasou. Karavany i chaty jsou napojeny na el. energii s možností přitápění. Sociální zařízení je společné s autokempem (vzdálenost 50 m).V letních měsících lze využít plně vybavenou kuchyňku včetně nádobí.
Součástí sportovního areálu SK Mšeno je restaurace s kapacitou 48 míst k sezení, dalších 35 míst poskytuje salonek s krbem. V létě je v provozu venkovní terasa s dalšími 40 místy. V restauraci je televize napojená na satelitní UPC direkt a DVD a VHS přehrávač. Prostory restaurace a salónku se dají využít i jako školící a společenská místnost, hodí se pro svatební hostiny, různé firemní a rodinné oslavy, přátelská setkání, školní srazy apod. Provozní doba restaurace: v měsících duben, květen, září a říjen vždy o víkendech; od červa a v létě denně. V případě ubytování skupiny otevřeno dle požadavku.
Sportovní areál s ubytovnou a autokempem SK Mšeno je situován na okraji obce Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a nabízí mnoho možností sportovního vyžití. Okolí je bohaté na přírodní a kulturní zajímavosti, pěší trasy a cyklotrasy.

•koupaliště Mšeno
•hrady - Kokořín, Bezděz, Houska, Zvířetice
•Muzeum kočárků Mělník
•Škoda auto muzeum Mladá Boleslav
•přírodní rezervace Kokořínský důl - kaňonovité údolí s Máchovou stezkou
•jeskyně Klemperka, Truskava
•rozhledna Vrátenská hora, Libovice - Kadlín
•mělnické podzemí s unikátní středověkou studnou
•Máchovo jezero, Doksy
•hora Říp, Roudnice nad Labem - památné místo české mytologie a historie
•Muzeum Eduarda Štorcha a parostrojní pivovar Lobeč
Cena ubytování - Autokemp - ubytovna SK Mšeno

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
  týdenní slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 dvou-lůžkový pokoj175,- Kč175,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj175,- Kč175,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj175,- Kč175,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj175,- Kč175,- KčPoptat
 chatka/bungalov175,- Kč?Poptat
 pobyt v kempu35,- Kč?Poptat
   Ceny naposledy aktualizovány 29. 01. 2021 12:06

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Mšeno: