Otevřená databáze ubytování v české republice
Chalupa/chata    

Chalupa Jilem

CENY OD
1050,-

Celoroční ubytování na chalupě, tzv. výminku, umožňující pobyt až pěti osob - rodinné ubytování pro strávení klidné dovolené v nedotčené přírodě.

  Jilem 1, Jilem
  606 945 489
  oldrichbenda@seznam.cz
  www.ubytovaniubendu.cz
Chalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa JilemChalupa Jilem

Bývalá zemědělská usedlost „ U Bendů" se nachází ve vesnici s malebným názvem Jilem, ležící na hranici Čech, Moravy a téměř Rakouska, na okraji Českomoravské vrchoviny a pomezí České Kanady. Chalupa je na okraji vesnice dobře přístupná ze silnice procházející obcí. V okolí četné rybníky ke koupání, stezky pro cyklisty, lesy - houbařský ráj. Ideální i pro pěší turistiku - Podjavořicko. V centru velkého množství historických památek - Telč, Dačice, Slavonice, Landštejn, Jindřichův Hradec, Červená Lhota, Žirovnice a mnoho dalších. Ideální jako výchozí bod pro vyznavače geocachingu. Chalupa má velký uzavřený dvůr situovaný na slunnou jižní stranu. Ubytování je po vnitřní rekonstrukci a plně vybavené.
Cena ubytování - Chalupa Jilem

 ceny za osobu
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 celý objekt (chalupa)1050,- Kč960,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 23. 05. 2018 16:48

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Jilem: