Otevřená databáze ubytování v české republice
Chalupa/chata    

Chalupa U Hovorků

CENY OD
320,-

Nabízíme ubytování v klasické vesnické Chalupě U Hovorků ve Vlkově nad Lužnicí v Jižních Čechách (Třeboňsko). Rekonstruovaná, více jak sto let stará chalupa s kapacitou 12 až 15 hostů.

  Vlkov 23, Vlkov
  724371770
  ubytovani@vlkov.eu
  www.uhovorku.vlkov.eu
Chalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U HovorkůChalupa U Hovorků

Dovolujeme si Vám nabídnout strávit dovolenou či víkend v klasické vesnické Chalupě U Hovorků ve Vlkově nad Lužnicí v Jižních Čechách (Třeboňsko).
Rekonstruovaná, více jak sto let stará chalupa U Hovorků s kapacitou 12 až 15 hostů ve čtyřech pokojích. Celé podkroví je stylově provedené ve dřevě. Vybavení standardní, k dispozici plně vybavená kuchyň, dvě společenské místnosti, Wi-fi internet.
Příjemné posezení venku na zápraží nabízí uzavřený dvůr s klasickou venkovskou stodolou, nebo mohou naši hosté posedět na útulné venkovské zahrádce s ovocnými stromy, kde je ohniště i možnost grilování. Na zahradě je rovněž od roku 2013 malé dětské hřiště. Parkování je pro hosty chalupy zdarma na uzavřeném dvoře, kde se nachází i kolárna. Je možné využít i naši půjčovnu sportovního vybavení. Vhodné pro skupiny (i s dětmi), poskytujeme skupinové slevy. Po dohodě možné poskytnout plné soukromí v celém areále. Rozsáhlá nabídka doprovodných služeb. Ceny ubytování od 200 Kč.
Kapacita 12 osob + 3 přistýlky.
Pokoje 4 (2,3 a 4 lůžka)
Cena ubytování - Chalupa U Hovorků

 ceny za osobu
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 dvou-lůžkový pokoj320,- Kč240,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj320,- Kč240,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj320,- Kč240,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 02. 06. 2018 09:39

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Vlkov: