Otevřená databáze ubytování v české republice
Kemp/ATC    

Chatová osada VZ Bítov

CENY OD
450,-

Chatová osada Bítov je letní sezónní rekreační zařízení, nacházející se v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady.

  Bítov 352, Bítov
  +420515294617
  rezervace@dy.vlrz.cz
  www.bitov.volareza.cz
Chatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ BítovChatová osada VZ Bítov

Chatová osada Bítov je letní sezónní rekreační zařízení, nacházející se v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady. V areálu se nachází jídelna, kavárna se zastřešeným venkovním posezením, golfové patoviště s umělým povrchem, pétangue, tenisový kurt s umělým povrchem a volejbalové hřiště. K dispozici je rovněž fitness, sauna, půjčovna horských kol, lodiček a sportovních potřeb, kulečník, stolní tenis.
Celková kapacita chatové osady je 160 lůžek ve 40 čtyřlůžkových chatách (z toho u 12-ti s možností přistýlky). Každá chata má dva pokoje. Chaty jsou vybaveny sociálním zařízením (sprchový kout a WC) a chladničkou.
Chatová osada Bítov disponuje rovněž prostory pro pořádání menších firemních nebo společenských akcí. Prostory pro pořádání akcí: Jídelna pro 160 osob, Společenská místnost pro 24 osob, Klubovna pro 20 osob, Kavárna s barem (2 místnosti) pro 70 a Zastřešené venkovní posezení (otevřené ohniště, udírna) pro 52 osob. Pro akce zabezpečíme rovněž catering dle přání.
Cena ubytování - Chatová osada VZ Bítov

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 přistýlka350,- Kč300,- KčPoptat
 chatka/bungalov480,- Kč450,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Bítov: