Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

English version English: Accommodation close to Guest House Pod Hájkem  |  Vložit / Editovat nabídku
Guest House Pod Hájkem

117, Horní Branná

Tel 487989076, 910050070

Ověřeno

?,- Per person

1. leden ~ 31. prosinec
(kapacita 20 osob)


sprchaWCinternetrestauracevlastní parkovištěvybavení pro konferencenekuřácké prostředíwellnessdětské hřištěpsy a kočky vítánibazénsaunaúschova kol / lyžíspolečenská místnostvenkovní posezení/grill

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a Vrchlabí.

Guest House Pod Hájkem

Guest House Pod Hájkem

Ubytování v Guest House Pod Hájkem

Penzion disponuje 3 rodinnými apartmány. Každý apartmán má 2 ložnice (hlavní ložnici a ložnici v mezonetu) s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, umyvadlem a WC). Apartmány jsou umístěny v prvním patře penzionu. V přízemí je prostorná nekuřácká restaurace, která slouží ke stravování hostů ubytovaných areálu farmy. Jiní hosté nemají do restaurace přistup. Parkování je zajištěno před penzionem. Celý areál je oplocen. Ubytování je poskytováno se snídaní či polopenzí, lze dojednat i plnou penzi, tj. včetně obědů nebo obědových balíčků. Vaříme z lokálních surovin poctivou domácí kuchyni. Použité suroviny jsou buď přímo z farmy a nebo od dalších spřátelených faremních dodavatelů.


Restaurace - Guest House Pod Hájkem

V naší kuchyni se maximálně možně snažíme využívat dostupné suroviny z nejbližšího okolí a od spřátelených farem. V žádném případě nepoužíváme polotovary a téměř všechny produkty jsou z naší výroby


Rezervace ubytování Ranč, agro/ekoturistika

Nabídka Osoby Cena
více než 6ti-lůžkový pokoj 620 CZK
Rezervovat ubytování od   počet nocí  

Podrobnosti k cenám ubytování

  • přijímáme platební karty
  • ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  • děti do tří let mají pobyt zdarma
  • je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  • nabízíme pobytové balíčky
  • silvestrovské pobyty
  • skupinové slevy
  • týdenní slevy

Příplatky - ubytování na 1 noc + 20%, děti sleva