Otevřená databáze ubytování v české republice
Apartmán    

HOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADA

Komfortně vybavené rodinné apartmány pro 4 až 10 osob, ve výšce 900 m.n.m., uprostřed lesů a plání centrá

  Borová Lada 65, Borová Lada
  603737677, 732130140
  hofman@apartmanysumava.com
  www.apartmanysumava.com
HOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADAHOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADA

Komfortně vybavené rodinné apartmány pro 4 až 10 osob, ve výšce 900 m.n.m., uprostřed lesů a plání centrální vysoké Šumavy, na okraji příjemné horské obce Borová Lada.
Ideální místo pro cyklistiku, běžky a turistiku, v bezprostředním okolí leží Kvilda, Horská Kvilda, Knížecí Pláně, Bučina s cyklo a pěším přechodem do Německa, Zadov se sjezdovým a běžeckým areálem a další krásná místa. V zimě tudy procházejí strojově upravené běžecké stopy.
Apartmány jsou útulné dvoupokojové byty, s ložnicí a obytnou kuchyní, vybavené vším potřebným – kuchyňskou linkou s chladničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, varnou konvicí, televizí s DVD přehrávačem, Wi-Fi připojením na internet, nábytkem z masivního dřeva. Každý apartmán má komoru na lyže a prostor pro bezpečné uložení kol. Parking aut je zdarma na vlastním pozemku, stejně jako prostor pro mytí kol, dětské prolézačky, houpačky, trampolína, pískoviště, bazén, ohniště, zahradní gril. Několik kroků od apartmánů jsou 2 restaurace a prodejna potravin.
Cena ubytování - HOFMAN APARTMÁNY ŠUMAVA - BOROVÁ LADA

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 čtyř-lůžkový pokoj1500,- Kč1250,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj1500,- Kč1250,- KčPoptat
 šesti-lůžkový pokoj2300,- Kč2100,- KčPoptat
 více než 6ti-lůžkový pokoj3400,- Kč3100,- KčPoptat
 přistýlka300,- Kč300,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 25. 05. 2018 13:02

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Borová Lada: