Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Horský hotel Alba

CENY OD
440,-

Nabízíme celoroční ubytování v původní horské chatě pod sjezdovkami a na trase turistických cest i cyklostezek.

  Deštné v Orlických horách 180, Deštné v Orlických horách
  494663415, 732481924
  albinamada@seznam.cz
  www.albahotel.cz
Horský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel AlbaHorský hotel Alba

Původní horskou chatu Albu (690 m.n.m.) naleznete v horní části malebné vesničky Deštné v Orlických. Je položena v srdci Orlických hor, v údolí říčky Bělé, mezi hustými lesy, romantickými pastvinami a tajemnými horskými stezkami. Jedná se o nově rekonstruovanou historickou budovu původní sklářské hospody z 19.století.
Pokoje jsou stylově, jednoduše a prakticky vybaveny horským nábytkem z masivního dřeva. Nabízíme dvojůžkové i vícelůžkové provedení s výhledem na krásnou okolní přírodu.
V každém z pokojů najdete pohodlnou postel, odkládací stolek, šatní skříň, lampičku a samostatnou koupelnu se sprchou, umyvadlem a wc.
Ve všech prostorách hotelu je připojení k internetu zdarma. V zimních měsících nabízíme lyžárnu s vytápěnou sušárnou. Hotel leží přímo pod dojezdem sjezdovky, proto je možno dojít od sjezdovky přímo do hotelu bez přezouvání. V letních měsících lze lyžárnu využít k uložení a zamčení kol a kočárků. Turistické trasy a cyklostezky začínají přímo u hotelu.
Součástí hotelu je staročeská restaurace s výbornou kuchyní. K odpočinku poslouží vybavená společenská místnost, prostorná hotelová zahrada, či možnost posezení u hřejícího krbu.
V horské chatě Alba se snoubí duch starých zašlých dob a sklářské slávy Orlických hor s moderním a čistým vybavením vhodným pro rodiny s dětmi, turisty, lyžaře a všechny další, kdo touží poznat krásu a ráz horského kraje nejen ze sjezdovky nebo turistické stezky. Kapacita hotelu přímo vybízí k pořádání větších firemních akcí, turistických zájezdů a školních výletů.
Cena ubytování - Horský hotel Alba

  Ubytovatel ceny neuvádí    Ceny naposledy aktualizovány 14. 03. 2019 12:37

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Deštné v Orlických horách: