Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Hostinec a penzion U Rezků Jistebnice u Tábora

CENY OD
350,-

Hostinec a penzion U Rezků je rodinné restaurační a ubytovací zařízení, které se nachází na náměstí historického města Jistebnice. V přízemí se nachází lokál a vinárna, v prvním patře je ubytovací část, ve vnitřním dvoře se nachází venkovní posezení pod pergolou.

  Sedlecká 82, Jistebnice
  702028220, 777278087
  urezku@urezku.cz
  www.urezku.cz
Hostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u TáboraHostinec a penzion U Rezků Jistebnice u Tábora

Hostinec a penzion U Rezků navazuje na historii pohostinství v budově č.p. 82 na náměstí v Jistebnici. Samotná budova pochází již z poloviny 13. století, kdy se zde narodil husitský hejtman a zakladatel města Tábora, Petr Hromádka z Jistebnice. Jistebnice je též známá jako místo, kde se nalezl historický zpěvník Jistebnický kancionál, obsahující husitskou bojovou píseň Ktož su boží bojovníci. Jistebnicí vedou cyklistické trasy mikroregionu Čertovo břemeno, cyklistická trasa Praha-Vídeň, a v zimě udržované běžkařsé trasy- Nedaleko Jistebnice se nachází Skiareál Monínec.
Severně od Jistebnice vede soustava rybníků pro sportovní rybaření i koupání. V Jistebnici a okolí se nachází mnoho přírodních i kulturních zajímavostí na pěší i cyklo výlety.
Cena ubytování - Hostinec a penzion U Rezků Jistebnice u Tábora

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
Hlavní sezóna
 dvou-lůžkový pokoj350,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj350,- KčPoptat
 přistýlka250,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 19:03

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Jistebnice: