Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Lázeňský dům Kijev

CENY OD
733,-

Lázeňský dům Kijev nabízí komplexní služby přímo v lázeňském centru. Zaměření léčení je na speciální i komplexní léčbu srdce a krevního oběhu a rovněž pohybového ústrojí, ženské nemoci.

  Národní 15, Slatina
  354542981-3
  rezervace@fl.vlrz.cz
  www.frantiskovylazne.volareza.cz
Lázeňský dům KijevLázeňský dům KijevLázeňský dům KijevLázeňský dům KijevLázeňský dům Kijev

Františkovy Lázně leží v kouzelné rovinaté a zalesněné krajině, ve výšce 440 m nad mořem, poblíž historického města Cheb. Díky klimatu a bohatství místních přírodních léčivých zdrojů – minerálních vod, zřídelních plynů a zdejší slatiny se Františkovy Lázně staly světoznámým léčebným místem. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, choroby srdce a cévního oběhu a ženské nemoci.
Vojenská lázeňská léčebna je známa také jako lázeňský dům KIJEV a nachází se v lázeňském centru města, v těsné blízkosti kolonády. Její jedinečnost, vedle polohy, architektonického řešení a kvalitního ubytování, spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu.
Svým technickým zázemím, moderními technologiemi, vybaveností pokojů a restaurace, vysoce profesionálním přístupem lékařů, zdravotního personálu i ostatních zaměstnanců je VLL ideálním prostředím pro dlouhodobé lázeňské pobyty, ale i pro kratší pobyty typu WELLNESS, které jsou zde však rovněž založeny na některém typu léčebného programu.
Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované výběrem z denního menu 5 – 6 jídel, s možností dietního stravování po konzultaci s nutriční terapeutkou. Dle výběru pobytu nabízíme stravu ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně. Ve 3 restauračních jídelnách je 150 míst, takže není nutno stravovat klienty na směny.

Cena ubytování - Lázeňský dům Kijev

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  nabízíme pobytové balíčky
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj800,- Kč700,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj700,- Kč600,- KčPoptat
 přistýlka300,- Kč300,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Slatina: