Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Lázeňský dům Sadový Pramen

CENY OD
887,-

Lázeňský dům Sadový Pramen se nachází přímo v centru lázeňského území Karlových Varů, vedle Sadové kolonády. Poskytuje léčebnou péči s využitím přírodních léčivých pramenů.

  Mlýnské nábřeží 7, Karlovy Vary
  973348455
  rezervace@kv.vlrz.cz
  www.sadovypramen.volareza.cz
Lázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový PramenLázeňský dům Sadový Pramen

Lázeňský dům Sadový Pramen se nachází v centru lázeňského území Karlových Varů, 3 min. od Mlýnské kolonády a vedle Sadové kolonády.Unikátní budova z roku 1855, která má bohatou historii a byla prvním komplexním lázeňským zařízením Karlových Varů.
V lázeňském domě je k dispozici je zmodernizovaná jídelna, kavárna s barem, kde jsou organizovány taneční večery, pedikúra a manikúra, kosmetika, solárium, fitness a vlastní balneoprovoz. Budova je vybavena 2 výtahy. Lázeňský dům Sadový Pramen patří pro tradiční léčení pomocí přírodního léčivého zdroje k hlavním léčebným zařízením v Karlových Varech. Přímo v Lázeňském domě Sadový Pramen vyvěrá jeden z léčivých pramenů – pramen Sadový, který se využívá k pitné kúře. Přímo do lázeňské domu Sadový Pramen je také přiváděn světově známý termominerální pramen Vřídlo, který se používá pro vodoléčebné procedury (vřídelní, perličkové, uhličité koupele, hydroxer koupele a podvodní masáže) a k inhalacím.
Cena ubytování - Lázeňský dům Sadový Pramen

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  nabízíme pobytové balíčky
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj1020,- Kč820,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj820,- Kč620,- KčPoptat
 přistýlka620,- Kč420,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Karlovy Vary: