Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Pension BÖHMERWALD

CENY OD
535,-

Pension Böhmerwald je umístěn v centrální části Železné Rudy mimo hlavní komunikaci u říčky Řezné. Železnorudsko je v současnosti významným střediskem turistického ruchu.

  U Řezné 378, Železná Ruda
  376397529, 603218860
  tomhorek@pension-bohmerwald.cz
  pension-bohmerwald.cz
sprchaWCTV / SATinternetsaunaúschova kol / lyžíspolečenská místnostmožnost praní
Pension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALDPension BÖHMERWALD

Našim hostům nabízíme ubytování v pensionu rodinného typu – kategorie ***, celková kapacita je 57 osob. Ubytování poskytujeme v moderně zařízených jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích, vybavených TV se satelitním příjmem, minibarem, telefonem, WC, sprchou a fénem. Pro rodinné pobyty nabízíme rodinné pokoje – jedná se vždy o dva oddělené pokoje se společným vstupem, předsíňkou, sprchou a WC, viz schéma. Pokoje jsou rozdělené na kuřácké a nekuřácké.

Hostům je v pensionu k dispozici restaurace, konferenční místnost, kulečník, velmi dobře vybavená fitness s indoor cyclingem a finská sauna. Samozřejmostí je parkoviště pro osobní auta i autobus.

Pro připojení k internetu slouží HOTSPOT pensionu zcela zdarma.

V restauraci s kapacitou 60 míst u stolu připravujeme snídaně formou samoobslužného bufetu, po celý den nabízíme teplou a studenou kuchyni včetně salátového bufetu. K restauraci patří prostorná terasa s kapacitou 50 míst, která je příhodně umístěna v klidné zóně města a poskytuje v teplých dnech mimořádně příjemné posezení s výhledem na řeku. Restaurace je NEKUŘÁCKÁ, pro kuřáky je vyhrazena zimní zahrada.

Poloha pensionu zaručuje celoročně snadnou příjezdovou dostupnost z české i německé strany hranice. Velikost objektu je výhodná pro skupiny do 50 osob (jeden autobus), kdy je možno klientům poskytnout k dispozici celý pension včetně restaurace. Pro uzavřené skupiny nabízíme kromě možnosti ubytování a stravování také zajištění programu na přání - organizace hudebního a tanečního večera, výlety s průvodcem, prohlídky zámků či muzeí, návštěva pamětihodností a další programy na klíč.

Pro skupiny od 30 osob výše nabízíme ubytování pro řidiče a průvodce zdarma a sjednání individuální ceny v závislosti na délce a termínu pobytu a na četnosti a délce spolupráce.

Pro mimosezónní pobyty nabízíme výhodné slevy!Vybavení

sprcha, WC, kuchyňka, TV / SAT, internet, balkón, klimatizace, fast-food, obchod, bazén, sauna, mini/golf, tenisový kurt, úschova kol / lyží, půjčovna sportovního vybavení, společenská místnost, možnost praní, venkovní posezení/grill


Cena ubytování - Pension BÖHMERWALD

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
  týdenní slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj605,- Kč575,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj605,- Kč575,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj540,- Kč499,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj520,- Kč480,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj503,- Kč466,- KčPoptat

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Železná Ruda: