Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion Montana

CENY OD
350,-

Rodinný penzion se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumavy - v Zelené Lhotě.Penzion leží ve výšce 550 m n.m., 7 km od Nýrska, 12 km od Špičáku a 14 km od Železné Rudy. Nabízíme Vám soukromí, klidné místo pobytu hned u lesa a potoka.

  Zelená Lhota 41, Nýrsko
  722772320
  pavlinasmerdova@seznam.cz
  www.penzionmontana.cz
17 km Šumava
69 km Brdy
75 km Český les
89 km Lipno, vodní nádrž
Penzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion MontanaPenzion Montana

Ubytování je ve 3 samostatných apartmánech. 1 apartmán je 2 lůžkový, 2 apartmán je 4 lůžkový se 2 přistýlkami, 3 apartmán je 4 lůžkový se 2 přistýlkami. Celková kapacita je pro 14 osob včetně přistýlek. Apartmány se nachází v přízemí, kdy každý má svůj vlastní vchod. Před apartmány je zahradní sezení a při nepříznivém počasí je možno posedět pod dřevěným altánem s grilem. Každý apartmán má předsíňku a dva apartmán mají dva pokoje. Vybavení apartmánu - TV, moderně zařízená koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem, kuchyňka je vybavená nádobím, kávovarem, varnou konvicí, mikrovlnkou, elektrickým vařičem, lednicí.
Autobusová zastávka je vzdálená 150 m, železniční zastávka Zelená Lhota je od nás 1 km - zajistíme zdarma odvoz.
Na velké zahradě 4 500 m2 si můžete posedět na slunici, ve stínu stromů a taky u potoka. Pro děti je na zahradě - pískoviště, houpačka, dětský zahradní plastový domek, dětské plastové posezení. Ohniště k opékání i grilování. Volejbalové hřiště a fitko s rotopedy a posilovacími stroji, elektrické šipky, ping-pong. Samozřejmostí je parkoviště pro auta hned u penzionu a úschovna kol a lyží.
V létě od nás můžete vyrazit do lesa na houby a borůvky, chodit na turistické a cyklistické výlety, vyjet vlakem ze Zelené Lhoty směrem na Železnou Rudu ke jsou slalomové káry a dětské hřiště ve sportovním areálu. Zelené autobusy - jezdí po Národním parku Šumava. Koupání - na koupališti v Nýrsku, Aquapark Lam v Německu.
V zimě - pro začátečníky a děti je lyžařský areál Hojsova Stráž - 2 km, Ski areál na Špičáku má 5 sjezdovek - 12 km, Ski areály v Železné Rudě - 14 km.
Tipy na výlety - Horské vyrcholy - Ostrý, Prenet, Pancíř, Špičák, Velký Javor, Údolní nádrž Nýrsko, Černé a Čertovo jezero, Bílá Strž - vodopád, Lake jezero, Prášily, Poledník, Povydří, Tříjezerní slať, Horská Kvilka, Modravské slatě- Národní park Šumava, hrady a zámky : Klenová, Švihov, Velhartice, Kašperk, Rabí, zřícenina hradu Pajrek v Nýrsku, vycházkové okruhy Nýrskem, Klatovy - katakomby, Černá věž, Hamry, Domažlice, Železná Ruda, Německo - Bavorský les, Sušice, Kašperské Hory.
Cena ubytování - Penzion Montana

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj350,- Kč300,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 20:42

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Nýrsko: