Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

English version English: Accommodation close to Penzion Rohožník  |  Vložit / Editovat nabídku
Penzion Rohožník

Malešovská 1642, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Tel 605407932

Ověřeno

310,- Per person

1. leden ~ 31. prosinec
(kapacita 120 osob)


sprchaWCkuchyňkaTV / SATinternetbalkónrestauracevlastní parkovištěnekuřácké prostředípsy a kočky vítániobchodúschova kol / lyžímožnost pranívenkovní posezení/grill

Penzion Rohožník nabízí výhodné ubytování v Praze, vhodné jak pro jednotlivce (studenti, pracující lidé, turisté ...) tak i pro různé firmy a jejich zaměstnance, sportovní a školní zájezdy a pod

Penzion Rohožník

Penzion Rohožník

Ubytování v Penzion Rohožník

Sehnat dobré a levné ubytování v metropoli nikdy není jednoduché, ne však nemožné. Potřebujete-li levné ubytování v Praze, pak jste u nás na správné adrese! Penzion Rohožník nabízí výhodné ubytování v Praze, které je vhodné jak pro jednotlivé návštěvníky, jako například studenty, pracující lidi, turisty a další, tak i pro nejrůznější firemní akce a firemní zaměstnance, sportovní a školní zájezdy, rodinná setkání, třídní srazy apod.

Náš penzion disponuje mnoha různorodými a velmi dobře vybavenými apartmány, díky čemuž se přizpůsobí všem možným požadavkům. Konkrétně máme k dispozici 1 až 5-lůžkové prostorné apartmány, z nichž každý disponuje vlastním balkonem, kuchyňkou a vlastním, samostatným sociálním zařízením, které přispěje k vašemu maximálnímu soukromí a pohodlí. Každá kuchyňka je vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Kromě toho jsou pokoje vybavené TV s kabelovou televizí, což vám poskytuje příležitost vyplnit volné chvíle příjemnou zábavou a odpočinkem. Využít lze také Wi-Fi připojení na internet, díky čemuž můžete být stále v obraze. Připojení je přitom dostupné přímo v pokoji.

Hosté mohou navštívit také naši restauraci (hospůdku), která se nachází přímo v penzionu. "Hospůdka u 38" nabízí možnost snídaní, obědů i večeří, hostům je k dispozici od 12:00 do 22:00.


Restaurace - Hospůdka u 38

Nabízíme možnost snídaní, obědů, večeří, výběr z několika druhů točených piv, příjemné prostředí.

Cena za snídani činí 100,- Kč/osoba/den.
Prohlédněte si jídelní lístek


Rezervace ubytování

Nabídka Osoby Cena
3. leden - 22. prosinec
Cena
22. prosinec - 3. leden
jedno-lůžkový pokoj 650 CZK 650 CZK
dvou-lůžkový pokoj 680 CZK 680 CZK
tří-lůžkový pokoj 980 CZK 980 CZK
čtyř-lůžkový pokoj 1200 CZK 1200 CZK
pěti-lůžkový pokoj 1400 CZK 1400 CZK
šesti-lůžkový pokoj 1600 CZK 1600 CZK
přistýlka 250 CZK 250 CZK
Rezervovat ubytování od   počet nocí  

Podrobnosti k cenám ubytování

  • přijímáme platební karty
  • děti do tří let mají pobyt zdarma
  • nabízíme pobytové balíčky
  • silvestrovské pobyty
  • skupinové slevy
  • týdenní slevy

Při pobytu delším než 6 nocí poskytujeme výrazné slevy. Penzion má k dispozici vlastní restauraci. Cena za snídani je 100,- Kč/osoba/den.