Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Wellness penzion U Grygarů

CENY OD
450,-

Rodinný wellness penzion U Grygarů se nachází v centru malebného města Lipník nad Bečvou, cca 25 km od Ol

  Osecká 351, Lipník nad Bečvou
  581771503, 721877658
  ubytovani@gtour.cz
  www.penzionugrygaru.cz
24 km Haná
43 km Chřiby
51 km Beskydy
59 km Drahanská vrchovina
Wellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U GrygarůWellness penzion U Grygarů

Penzion nabízí příjemné ubytování v 1 až 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, lednici, rychlovarnou konvici s kávou a čajem. Na pokoji je LCD TV a připojení k internetu ZDARMA. Pro náročnější hosty máme k dispozici pokoj komfort nebo tři deluxe pokoje, kde je vana. Na vyžádání možnost zapůjčení fénu a žehličky.
Pro relaxaci a obnovu sil můžete navštívit naše wellness centrum s parní lázní, finskou saunou, vířivkou a zážitkovými sprchami. Možnost privátního pronájmu pro ubytované hosty i veřejnost.
V penzionu je k dispozici recepce s barem, kde se podávají snídaně formou jednoduchého bufetu. V sousedství restaurace, další v blízkém okolí.
Ve dvorním traktu se nachází prostor pro relaxaci a odpočinek s možností posezení a také uzavřené parkoviště, které je pro vás zdarma. V penzionu je k dispozici kadeřnictví, půjčovna společenských šatů a prádelna. Je možná úschova jízdních kol a jiných sportovních potřeb v uzamykatelné místnosti.
Okolí nabízí četné turistické trasy a cyklostezky. V dosahu je hrad Helfštýn (cca 2 km), lázně Teplice nad Bečvou se Zbrašovskými aragonitovými jeskyněmi (cca 15 km), Pravěká stezka mamutů – Přerov ( cca 12 km), Hostýn (28 km), ZOO Kopeček ( 30 km), Kroměříž (30 km), ZOO Lešná (46 km).
Zajistíme jízdy kočárem nejen pro svatební hosty. Možnost také výcviku jízdy na koních v 7km vzdáleném ranči.
Cena ubytování - Wellness penzion U Grygarů

 ceny za osobu
  přijímáme platební karty
  nabízíme pobytové balíčky
Hlavní sezóna
 jedno-lůžkový pokoj600,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj450,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj450,- KčPoptat
 přistýlka450,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 12:38

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Lipník nad Bečvou: