Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion Veritas

CENY OD
450,-

Penzion Veritas nabízí ubytování v novém penzionu s osmi apartmány a kapacitou 33 míst. Penzion se nachází v malebné obci Vranovice v regionu pod Pálavou.Specializujeme se především na cykloturisty.

  Sklepní 779, Popice
  606540051
  veritas@penzionveritas.cz
  www.penzionveritas.cz
sprchaWCkuchyňkaTV / SATinternetúschova kol / lyžíspolečenská místnostmožnost pranívenkovní posezení/grill
Penzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion VeritasPenzion Veritas

Nový čtyřhvězdičkový penzion Veritas se nachází na okraji malebné vinařské vesničky Vranovice.
Vranovice jsou vesnice 30 km jižně od Brna, v soutokové oblasti řeky Jihlavy a Svratky a jsou považovány za vstupní bránu moravské vinařské oblasti. Hora Pálava je na dohled, stejně tak jako Novomlýnské přehradní nádrže i archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.
Vranovicemi prochází pět cyklostezek z nichž nejvýznamnější je cyklostezka Brno – Vídeň. Vranovice a jejich šiřoké okolí je vyhledávaným cílem mnoha cykloturistů.
Vranovice také protíná železniční koridor Brno – Vídeň, což pro obyvatele i turisty znamená pohodlnou a rychlou přepravu z kteréhokoliv místa v republice i na výlety do okolí.
Celoroční provoz penzionu Veritas situovaného v této malebné vinařské oblasti a zaměřeného především na cykloturistiku, Vám nabízí prožití opravdu plnohodnotné dovolené v jakémkoli ročním období.
Součástí penzionu Veritas je prostorná společenská místnost otevřena i pro veřejnost s kapacitou 50míst, s barem a samostatným dětským koutkem, střežená úschovna kol, WIFI, klimatizovaná vinotéka, kamerami snímané parkoviště přímo u objektu, zahrádka s grilem, šestimístný automobil s řidičem pro řešení nenadálých situací při Vašich výletech po okolí a příjemný a ochotný personál.
To vše Vám umožní prožít klidnou a odpočinkovou dovolenou v krásném prostření pod Pálavou, kam se budete jistě rádi vracet.Vybavení

sprcha, WC, kuchyňka, TV / SAT, internet, balkón, klimatizace, fast-food, obchod, bazén, sauna, mini/golf, tenisový kurt, úschova kol / lyží, půjčovna sportovního vybavení, společenská místnost, možnost praní, venkovní posezení/grill


Cena ubytování - Penzion Veritas

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 tří-lůžkový pokoj1350,- Kč1350,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1800,- Kč1800,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj2250,- Kč2250,- KčPoptat

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Popice: