Otevřená databáze ubytování v české republice
Ubytování v soukromí    

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

CENY OD
490,-

Ubytování České Budějovice nedaleko centra a výstaviště, levný penzion poblíž firmy Bosch a Budvar.

  Školní 8, České Budějovice
  721 589 838, 387314949
  info@ubytovani-cbudejovice.cz
  htps://www.ubytovani-cbudejovice.cz
Ubytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzionUbytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice disponuje prostorným dvoupokojovým apartmánem a komfortně zařízenými jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím. Wi-fi internetovÉ připojení je dostupné v celém ubytovacím zařízení.

Penzion České Budějovice nabízí pohodlné a kvalitní ubytovací služby v klidné části města, nedaleko centra a výstaviště, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, za příjemné ceny, přibližující se cenám ubytovny v Českých Budějovicích.

Levné ubytování v soukromí má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál. Proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu v Českých Budějovicích. Penzion je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD se nachází, v těsné blízkosti penzionu.

Levný penzion České Budějovice Vám zpříjemní vlastní uzavíratelné parkoviště a také restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně. Ubytovací zařízení patří mezi oblíbené a nejlevnější penziony v Českých Budějovicích, vhodné pro levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

Levné ubytování České Budějovice lze využít jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.

Ubytování České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od penzionu je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Dovolená v Českých Budějovicích a příjemné levné ubytování v tichém a klidném prostředí Vám poskytne ideální možnost odpočinku. Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.
Cena ubytování - Ubytování České Budějovice - Levný penzion

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj790,- Kč790,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1190,- Kč1190,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1490,- Kč1490,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1590,- Kč1590,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 16. 01. 2022 14:12

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: