Otevřená databáze ubytování v české republice
Ubytování v soukromí    

Ubytování České Budějovice

CENY OD
750,-

Ubytování České Budějovice nedaleko centra a výstaviště, poblíž firmy Bosch a Budvar. Penzion pro služební cesty, a levnou dovolenou v Českých Budějovicích.

  Školní 8, České Budějovice
  721 589 838, 387314949
  info@ubytovani-cbudejovice.cz
  htps://www.ubytovani-cbudejovice.cz
Ubytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České BudějoviceUbytování České Budějovice

Hledáte levné ubytování ve městě České Budějovice? Navštivte penzion nebo hotel, který splňuje veškeré požadavky na kvalitu a poskytuje výborné profesionální služby za přijatelnou cenu.

Ubytování České Budějovice se může pochlubit příjemnou rodinnou atmosférou a pěknými prostornými komfortně vybavenými pokoji. Penzion se nachází v klidné a tiché části města nedaleko od centra i výstaviště.

Levné ubytování České Budějovice je ideální pro rodiny s dětmi, obchodní cestující na služební cestě i pro dovolenou na Jihu Čech.

Penzion České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování. Stanice MHD se nachází v jeho těsné blízkosti.

Během dovolené si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

Penzion České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou.

Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách (25 km) od penzionu je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Levné ubytování České Budějovice Vám poskytne ideální odpočinek a přispěje k příjemné a levné dovolené na Jihu Čech.
Cena ubytování - Ubytování České Budějovice

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj750,- Kč750,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1090,- Kč1090,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1390,- Kč1390,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1590,- Kč1590,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 28. 02. 2020 12:50

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: