Otevřená databáze ubytování v české republice
Ubytování v soukromí    

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

CENY OD
890,-

Levné ubytování České Budějovice nedaleko centra a výstaviště, levný penzion se snídaní a parkováním.

  Školní 8, České Budějovice
  721 589 838, 387314949
  info@ubytovani-cbudejovice.cz
  https://www.ubytovani-cbudejovice.cz
Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, kvalitně vybavených chladničkou, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem, mikrovlnkou a varnou konvicí.

Levný penzion České Budějovice na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště, obchodní zóny a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž v okolí je firma Robert Bosch a pivovar Budvar.

Ubytování se řadí mezi oblíbené penziony v Českých Budějovicích, ochotný personál poskytuje kvalitní ubytovací služby a rád vyhoví vašemu přání, zda upřednostňujete postele spojené (manželské), nebo samostatné (oddělené).

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích lze kromě dovolené využít pro jednotlivce, páry, ale i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Levné ubytování České Budějovice lze využít na jednu nebo více nocí.

V chladných a zimních měsících je penzion Minor České Budějovice perfektně vytápěn ústředním topením, s možností vlastní regulace teploty. V létě jsou k dispozici velké přenosné ventilátory ve všech pokojích.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám nabídneme uzavíratelné a nepřetržitě monitorované parkoviště pro osobní automobily a možnost parkování dodávkových automobilů před budovou penzionu.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí levné penziony České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Penzion v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde připravuje pro své hosty chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti chodů snídaňového menu od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování v Českých Budějovicích a okolí je zajímavé, neboť v oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Hotely a penziony České Budějovice doporučují hostům ve volném čase i v době dovolené prohlídku historického centra města.

Ubytování v soukromí České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat výletní lodí po řece Vltavě a prožít krásnou a zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.
Cena ubytování - Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj890,- Kč890,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1350,- Kč1350,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1650,- Kč1650,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1750,- Kč1750,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 01. 2024 14:46

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: