Otevřená databáze ubytování v české republice
Ubytování v soukromí    

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

CENY OD
890,-

Levné ubytování České Budějovice nedaleko centra a výstaviště, levný penzion se snídaní a parkování.

  Školní 8, České Budějovice
  721 589 838, 387314949
  info@ubytovani-cbudejovice.cz
  https://www.ubytovani-cbudejovice.cz
Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZIONUbytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion můžete využít jako skvělý pobyt pro dovolenou, rodinu s dětmi, služební cestu, nebo jako levné dlouhodobé ubytování pro jednotlivce či pracovní skupinu.
Ubytovací služby ve městě České Budějovice mají různou kvalitu, ale samozřejmě i cenovou relaci, ať jsou to ubytovny, penziony či levné hotely.
Pokud preferujete rodinnější atmosféru, doporučujeme Vám rozhodnout se pro výběr ubytování v Českých Budějovicích v některém z rodinných penzionů.
Penziony České Budějovice cenově více odpovídají standardům běžné české rodiny, mají menší kapacitu, a tudíž dovedou nabídnout větší individuální přístup ze strany personálu.
Využijete-li nabídku našeho levného ubytování v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si pokoj nebo apartmán, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.
Všechny pokoje i apartmány v ubytování České Budějovice jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.
Levné ubytování České Budějovice na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž firmy Bosch a Budvar nabízí kvalitní ubytovací služby jednotlivcům i skupinám na služebních pracovních cestách za nejlepší dostupné ceny.
Ubytování patří mezi levné penziony v Českých Budějovicích se snídaní a možnost parkovat automobily včetně dodávek.
Ubytování v soukromí České Budějovice je připraveno učinit vše pro vaši spokojenost a budeme rádi, pokud i v budoucnu se do penzionu budete opět vracet.
Levný penzion České Budějovice, může být během dovolené Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města v oblasti Jižních Čech.
Během dovolené v Českých Budějovicích si užijete pohodu a relaxaci v krásné přírodě a prohlídku zajímavých míst, neboť v Jižních Čechách jsou zajímavé historické, architektonické a kulturní památky.
Cena ubytování - Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

 ceny za osobu
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  skupinové slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj890,- Kč890,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1350,- Kč1350,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1650,- Kč1650,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1750,- Kč1750,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 14. 02. 2023 13:56

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí České Budějovice: