Otevřená databáze ubytování v české republice
Ubytování v soukromí    

Ubytování Hadačka - Plzeň-sever

CENY OD
1200,-

POBYTY NA VENKOVĚ Nevlastníte chatu či chalupu a chcete prožít pohodový rodinný víkend nebo pohodové prázdniny. Není nic ztraceno. Nabízíme Vám krásné ubytování v plně zařízeném rodinném domě.

  Hadačka 114, Hadačka
  373397922, 602165900
  severni.plzensko@seznam.cz
  www.ubytovani-hadacka.cz
Ubytování Hadačka - Plzeň-severUbytování Hadačka - Plzeň-severUbytování Hadačka - Plzeň-severUbytování Hadačka - Plzeň-severUbytování Hadačka - Plzeň-severUbytování Hadačka - Plzeň-sever

Tento dům s velkou oplocenou zahradou se nachází v katastru obce Hadačka - Výrov (30 km od Plzně a 90 km od Prahy) o velikosti 3+kk. Počet lůžek 4 + 2 místa na přistýlce. Maximální počet ubytovaných je 6 osob. Dům je vybaven teplou a studenou vodou, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, televizí, automatickou pračkou, CD přehrávačem, sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnkou a chladničkou s mrazákem.K dispozici je venkovní sezení s krbem nebo v obýváku příjemné posezení u krbových kamen. Terasa je zastřešena variabilním zastřešením Dům je vytápěn ÚT a je tak vhodný pro krátkodobou rekreaci, tak i pro delší pobyt v kterémkoliv ročním období. Dům se nachází v klidné okrajové části obce blízko lesa. V okolí je možno navštívit velké množství kulturních památek (Plaský klášter - byl zde natáčen francouzský filmový seriál Bídníci s Gerardem Depardieu, Mariánská Týnice, barokní město Manětín, Rabštejn nad Střelou – byly zde natáčeny filmy Cesta z města a Cesta do lesa a další) a nádhernou přírodu s četnými lesy vhodnými pro sběr lesních plodů a hub. Pro malé děti může sloužit místní dětské hřiště. Okolí nabízí další sportovní vyžití – golf (Darová, Podbořánky), cyklotrasy vhodné i pro děti, trasy pro pěší, hippoturistiku a bazén na koupání v Kralovicích (cca 3 km). V obci funguje prodejna smíšeného zboží a ordinace praktického lékaře. Další obchody a služby se nalézají ve 3 km vzdáleném městě Kralovice.
Ceny: Jednorázové víkendové ubytování tzn. od pátku do neděle ( dvě noci ) 1.200,-- Kč/dům/den (tj.200,-- Kč/lůžko noc při obsazení 6. lidmi). Při rezervaci více víkendů nebo delšího pobytu 1.000,-- Kč/dům/den (tj. 167,-- Kč/lůžko noc při obsazení 6. lidmi).
Ceny jsou konečné včetně energií. Dřevo do krbu za poplatek. Kola možno zapůjčit za poplatek.
Zájemci se mohou obrátit na tel.: 373 397 922, 602 165 900, e-mail: severni.plzensko@seznam.cz.
www.ubytovani-hadacka.cz
Cena ubytování - Ubytování Hadačka - Plzeň-sever

 ceny za osobu
Hlavní sezóna
 celý objekt (chalupa)1200,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 20:35

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Hadačka: