Otevřená databáze ubytování v české republice
Apartmán    

Ubytování U HYNKŮ

CENY OD
400,-

Našim hostům nabízíme ubytování ve dvou samostatných objektech v horské, turisticky atraktivní obci Srní

  Srní 7, Srní
  376599310, 607712885
  ubytovaniuhynku@seznam.cz
  www.sumavanet.cz/uhynku
sprchaWCkuchyňkaTV / SATinternetúschova kol / lyžívenkovní posezení/grill
Ubytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮUbytování U HYNKŮ

Objekt č. 1
Jedná se o apartmán, samostatný domeček pro 2 až 4 osoby. Hostům je k dispozici ložnice, obývací pokoj s krbem a TV,SAT, kuchyňka a sociální zařízení.

Objekt č. 2
Druhý objekt se skládá ze čtyř prostorných pokojů pro 2 až 4 osoby. Vlastní sociální zařízení, lednička, TV,SAT a vysoušeč vlasů. Dále je k dispozici společná plně vybavená kuchyňka. K vybavení kuchyňky patří: varná deska, mikrovlná trouba, varná konvice, kávovar, toustovač a veškeré nádobí.

Hosté dále mohou využívat: úschovnu kol a lyží, posezení na terase u krbu s možností opékání a grilování.

Okolí Srní je pravým houbařským rájem. Rádi Vám pomůžeme při sušení vašich houbařských úlovků a zapůjčíme Vám síta na sušení hub.

Oba objekty se nachází v centru obce Srní, která je výchozím bodem pro poznávání krás Šumavy. V zimě je v okolí hustá síť udržovaných lyžařských stop a několik sjezdovek. V létě využijete množství cyklotras a značených turistických stezek. K turisticky nejoblíbenějším cílům patří jezera, slatě, plavební kanál, řeka Vydra a Křemelná.

Neubytováváme domácí zvířátka. WIFI zdarma

Přijeďte si užít krásy ŠumavyVybavení

sprcha, WC, kuchyňka, TV / SAT, internet, balkón, klimatizace, fast-food, obchod, bazén, sauna, mini/golf, tenisový kurt, úschova kol / lyží, půjčovna sportovního vybavení, společenská místnost, možnost praní, venkovní posezení/grill


Cena ubytování - Ubytování U HYNKŮ

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 celý objekt (chalupa)400,- Kč400,- KčPoptat

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Srní: