Otevřená databáze ubytování v české republice
Chalupa/chata    

Ubytování v soukromí - Penzion Světluška

CENY OD
280,-

Nabízíme k letnímu pobytu samostatně stojící chalupu v klidném prostředí malé obce cca 10 km od Domažlic.

  OHNIŠŤOVICE 36, Ohnišťovice
  606610134, 607873224
  F.Valiga@seznam.cz
  penzionsvetluska.webnode.cz/
37 km Český les
54 km Šumava
68 km Slavkovský les
75 km Brdy
Ubytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion SvětluškaUbytování v soukromí - Penzion Světluška

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 10 osob ve 4 ložnicích. Max. počet ubytovaných je 8 dospělých a dvě děti na přistýlce .

Ložnice a pokoje: V objektu se nachází 4 podkrovní pokoje. (3x dvoulůžkový, 1x jednolůžkový, s možností přistýlek. ) 2 pokoje mají společné soc. zařízení a 2 pokoje s vlastním soc. zařízením. V jednolůžkovém pokoji je válenda, která se dá rozložit pro dvě osoby. Max. počet ubytovaných 8 dospělých a 2 děti na přistýlce. V přízemí budovy se nachází, velká společenská hala, WC, bar a kuchyňka.

Sociální zařízení: Pokoj č. 1 a pokoj č. 4 s vlastním sprchovým koutem a WC. Pokoj č. 2 a pokoj č. 3 mají společné soc. zařízení se sprchovým koutem, naproti přes chodbu.

Vytápění: Objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva, elektrickým kotlem. to se týká spodní části. Horní část se vytápí el. topidlem.

Doprava, parkování: Příjezd do objektu autem. Až šest parkovacích míst. Objekt je oplocený.

Stravování

Je možné si u nás objednat snídaně. Snídaně se objednávají předem! Cena jedné snídaně je 100 kč. -

Pro přípravu jídla slouží plně vybavená kuchyňka.

Vybavení chalupy

Plně vybavená kuchyně, el. sporák s el. troubou. Velká lednice s mrazákem.. MW. trouba, rychlovarná konvice, nádobí, hrnce na vaření, teplou vodu. Jídelní stůl a 4 židle. V kuchyni jsou dveře, které vedou na oplocenou předzahrádku, kde můžete nerušeně jíst i odpočívat. Na zahradě je postavená koliba se zabudovaným krbem, stolem a židlema, s možností grilování a opékání v krbu. Nebo jen posezením u svíčky s hudbou. Na zahradě si můžete zahrát ping pong. Před kolibou je v letních měsících postavený bazén 3,66x6,10x1,22m který oceníte v parných dnech. Můžete využít i infrasaunu.

Výlety, atrakce, zábava

Naše vesnička je v klidném prostředí a proto je určena především pro lidi kteří si chtějí dopřát opravdového klidu, relaxace, procházky kolem krásného rybníka, toulky přírodou! Je možnost si zajet na koupání do nedalekého rybníka na Podhájí u Horšovského Týna. Také na Babylon, kde je přírodní koupaliště, klouzačky pro děti, půjčovna lodiček a šlapadel. Máme tu v okolí i hodně památek, například Zámek v Poběžovicích a v Horšovském Týně. Chodský hrad v Domažlicích. Domažlická věž, ze které je nádherný výhled do kopcovité části západní Šumavy. V nedalekém Klenčí pod Čerchovam se nachází muzeum Šimona Baara, také se můžete vydat na zříceniny Rýzmberk či Nový Herštejn a Čerchov. Pro milovníky cykloturistiky, je na rozcestí (3km)zastávka, kde staví cyklobus. Na návsi je fotbalové hřiště a koutek pro menší děti.
Cena ubytování - Ubytování v soukromí - Penzion Světluška

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  silvestrovské pobyty
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj280,- Kč350,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj280,- Kč350,- KčPoptat
 přistýlka250,- Kč250,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 23. 05. 2018 22:52

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Ohnišťovice: