Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Hotel VZ Bedřichov

CENY OD
1004,-

Hotel VZ Bedřichov nabízí ubytování a služby přímo v turistickém centru Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci tak i pro vyznavače aktivního odpočinku nebo wellnes.

  Bedřichov 62, Špindlerův Mlýn
  973259111
  rezervace@be.vlrz.cz
  www.bedrichov.volareza.cz
Hotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ BedřichovHotel VZ Bedřichov

Hotel VZ Bedřichov se nachází v části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně, v nejznámějším rekreačním, sportovním a turistickém středisku Krkonoš. Hotel je vhodný pro relaxační, sportovní pobyty, pro rodiny s dětmi a konferenční turistiku. V letním období jsou Krkonoše ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku.
Hostům je k dispozici nově zrekonstruované wellness centrum. Vodní ráj s krytým bazénem délka 25 m s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody. Ve wellness zóně je možno navštívit parní saunu, parní solnou saunu, ledovou tříšť, whirlpool zónu, Kneippovu lázeň a relaxační část. Dále wellness centrum nabízí masáže, Vichy sprchu, finskou saunu, solárium, beauty program, 2 x squashové kurty, tělocvičnu. V prostorech hlavní budovy se dále nachází kuželna se 2 drahami, posilovna, golfový simulátor, střelecký trenažér, půjčovna horských kol, lyží a sportovních potřeb, kulečníky, šipky, lyžárna a botárna. V areálu depandancí se nachází tenisová hala se dvěma vnitřními a jedním venkovním kurtem. Dále je možno využít služeb kadeřnictví, manikúry a kosmetiky. K příjemnému posezení je možno využít hotelový bar a v areálu depandancí cca 350 m od hotelu, stylovou restauraci U Medvěda. V případě pořádaných akcí zážitkové gastronomie je možné využít restauraci U Švejka v hlavní budově hotelu. Stravování je zabezpečeno v hlavní budově formou bufetu. Pro parkování vlastního vozidla je možno využít hotelovou odstavnou plochu za poplatek.
Cena ubytování - Hotel VZ Bedřichov

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj1105,- Kč780,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1040,- Kč725,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj990,- Kč675,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj970,- Kč655,- KčPoptat
 přistýlka250,- Kč250,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Špindlerův Mlýn: