Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion VZ Malý Šišák

CENY OD
650,-

Penzion VZ Malý Šišák nabízí ubytování a služby uprostřed krásné přírody Krkonošského národního parku, v samém středu hraničního hřebene Krkonoš v nadmořské výšce 1 155 metrů.

  Špindlerův Mlýn 107, Špindlerův Mlýn
  +420973259511
  rezervace@ms.vlrz.cz
  www.malysisak.volareza.cz
Penzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý ŠišákPenzion VZ Malý Šišák

Penzion, ojedinělá ukázka dřevěné krkonošské architektury, se nachází v překrásném prostředí nejvyšších českých hor Krkonoš, v nadmořské výšce 1 155 m. V penzionu naleznete bowlingovou hernu s možností občerstvení, fitness, saunu, stolní tenis, kulečník, půjčovnu sjezdových i běžeckých lyží, kol a sportovních potřeb. Ve vedlejší budově Gábi má penzion vlastní wellness centrum s nabídkou masáží, solária a whirlpoolu. Klienti mohou rovněž individuálně využívat wellness centrum hotelu Bedřichov. Stylová restaurace s nabídkou domácí kuchyně má bohatý výběr jídel, včetně krkonošských specialit. Doporučujeme vzít s sebou v letním období teplejší oblečení a pevnou obuv.
Celková kapacita penzionu je 103 lůžek v 40 pokojích. Každý pokoj má vlastní TV-SAT, telefon a většina chladničku. Sociální zařízení má většina pokojů společné na chodbě. Některé pokoje se nacházejí v buňce, kdy sociální zařízení je společné pro dva pokoje. Několik málo pokojů má vlastní sociální zařízení a je zde také možnost přistýlky.
Při použití soukromého vozidla upozorňujeme, že vjezd na komunikaci Špindlerův Mlýn – Špindlerovka je možný jen na základě písemného povolení, které vydává KRNAP ve Špindlerově Mlýně na stanovišti při výjezdu ze Špindlerova Mlýna směrem na Malý Šišák. Kapacita pro parkování vozidel na odstavné ploše střediska Malý Šišák je především v zimním období omezena, je tedy vhodné zvážit využití hromadné dopravy.
Cena ubytování - Penzion VZ Malý Šišák

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 dvou-lůžkový pokoj650,- Kč460,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Špindlerův Mlýn: