Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Penzion nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno na Šumavě.

  Náměstí 58, Horní Planá
  775672414
  info@pensionadam.cz
  www.pensionadam.cz/
ADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAMADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Penzion ADAM ( www.pensionadam.cz, info@pensionadam.cz, +420 775 672 414) nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. Pension disponuje 25 lůžky v 6ti prostorných apartmánech včetně 2 apartmánů vybavených samostatnými kuchyněmi ( stůl pro 4 osoby, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice + příslušenství k vaření). Stůl, lednice, varná konvice a základní nádobí pro přípravu občerstvení nebo snídaně je k dispozici i ve všech dalších 4 apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC + koupelna se sprchovým koutem). Na pokojích k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku. Nabízíme možnost celodenního stravování v nekuřáckém prostředí. K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod. V okolí lyžařské středisko Hochficht, Kramolín. Pension byl v poslední době kompletně rekonstruován a nově vybaven.
Cena ubytování - ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

  Ubytovatel ceny neuvádí    Ceny naposledy aktualizovány 30. 05. 2018 06:29

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Horní Planá: