Otevřená databáze ubytování v české republice
Apartmán    

Apartmán Pohoda Nová Pec

Celoroční ubytování v novém nadstandardně zařízeném apartmánu v Nové Peci na Šumavě - v blízké vzdálenosti Lipna a lyžařského areálu Hochficht.

  Nové Chalupy 122, Nové Chalupy
  +420603946510
  info@pohodanovapec.cz
  www.pohodanovapec.cz
Apartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová PecApartmán Pohoda Nová Pec

Apartmán se nachází v novém areálu Nova Lake Resort v klidné lokalitě obce Nová Pec – Nové Chalupy. V areálu je dětské hřiště a součástí apartmánu je venkovní terasa s nábytkem z dřevěného masivu. Výhled z terasy je na rozlehlou zahradu a přilehlý les. Vzhledem k umístění u obory s jeleny, lesa, přehrady Lipno (cca 300m) je ideálním místem pro rodinnou rekreaci.

Poloha apartmánu je vhodná pro ty, kteří hledají klidné místo v krásné a dosud nenarušené přírodě. Zároveň je rájem pro aktivně zaměřené turisty – inline stezka (1km od apartmánu), hustá síť cyklostezek (vhodné pro zdatné sportovce i pro děti) a turistických stezek, upravené lyžařské stopy (začínají kousek od apartmánu) a lyžařské areály Hochficht, Kramolín či Mitterdorf (20 - 35 min autem).

Apartmán nabízí komfortní ubytování v novém, prostorném a pěkně vybaveném apartmánu vhodném zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi (k dispozici je dětská postýlka včetně matrace, přikrývky a povlečení, dětská jídelní židlička, nočník, redukce na WC, dětské nádobí i příbory).

Apartmán má plně vybavenou kuchyň s varnou deskou, troubou, myčkou, lednicí, varnou konvicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, kompletní sadou nádobí, hrnců, sklenic a příborů.
Cena ubytování - Apartmán Pohoda Nová Pec

 ceny za osobu
Hlavní sezóna
 celý objekt (chalupa)1700,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 20:33

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Nové Chalupy: