Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Horský hotel SPORT - Josefův Důl

CENY OD
510,-

Horský hotel Sport nabízí skvělé ubytování v prakticky zařízených dvoupokojových rodinných apartmánech. Pobyty jsou možné na minimálně 2 noclehy.

  Lučany nad Nisou 460, Josefův Důl
  602695234
  horskyhotelsport@seznam.cz
  www.hotelsport-jizerskehory.cz/
Horský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův DůlHorský hotel SPORT - Josefův Důl

Příznivé ceny a slevy pro děti do 15-ti let podle ceníku na www.hotelsport-jizerskehory.cz jsou pro rodinnné rekreační pobyty naši prioritou se zaměřením na sport, turistiku a relaxaci.
Celkový přehled možností uvádí náš turistický průvodce na našich web. stránkách. Pro letní období je hostům k dispozici z restaurace přístupná velká letní terasa s možností grilování a travnaté hřiště na míčové hry s tábořištěm pro večerní posezení. Provoz pouze pro ubytované hosty zajišťuje hotelovým hostům klid a soukromí a celodenní stravování s možností výběru. Vánoční a silvestrovské pobyty jsou kalkulovány v závislosti na délce pobytu a rozsahu služeb. Provoz je zajištěn v zimní a letní sezoně, v mimosezonu jen po předběžné domluvě na hromadné akce.
Cena ubytování - Horský hotel SPORT - Josefův Důl

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
  týdenní slevy
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 dvou-lůžkový pokoj545,- Kč525,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj545,- Kč525,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 17:29

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Josefův Důl: