Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Pension Pod Světlým vrchem

CENY OD
250,-

Pension s celoročním provozem, o celkové kapacitě 32 lůžek, nabízí ubytování v 7. nově vybudovaných apartmánech. Apartmány mají nově vybudované kuchyňské kouty, lednice,dvouplotýnkový vařič,nádobí,rychlovarná konvice,mikrovlnná trouba a jídelní kout. Dva apartmány mezonetové. Vše po celkové rekonstrukci,včetně koupelen.

  Albrechtice 249, Albrechtice v Jizerských horách
  483381823, 606943865
  huskovi.albrechtice@quick.cz
  www.penzionjizerskehory.cz
Pension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchemPension Pod Světlým vrchem

V penzionu je restaurace pouze pro ubytované hosty.Společenská místnost s televizí,DVD a SAT a dětským koutkem.V zimě ideální pro lyžaře.Sjedovka s večerním lyžováním cca 50m od penzionu.Lyžařský areál Tanvaldský Špičák,s umělým zasněžováním, cca 200m od penzionu. V létě venkovní bazén,stolní tenis,zahrada s dětským hřištěm,pískovištěm,ohniště,gril,venkovní posezení.Ideální trasy pro kolaře.
Nově vybudovaná sauna.Parkoviště u penzionu.
Cena ubytování - Pension Pod Světlým vrchem

  Ubytovatel ceny neuvádí    Ceny naposledy aktualizovány 23. 05. 2018 21:34

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Albrechtice v Jizerských horách: