Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Hotel Holiday Park LIŠČÍ FARMA

CENY OD
481,-

Holiday Park Liščí Farma je rozsáhlý rekreační areál nabízející ubytování v kempu, hotelu, chatkách

  Dolní Branná 350, Vrchlabí
  +420 733 636 797
  rezervace@liscifarma.cz
  www.liscifarma.cz/index_en.htm
Hotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMAHotel Holiday Park LIŠČÍ FARMA

Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Čtyřlůžkové chatky mají 2 patrové postele, šatní skříň, stůl se židlemi a vlastní topení. Kempová místa jsou umístěna na travnaté a rovné ploše. Kempařům je k dispozici sociální zařízení s wc a sprchami a kempová kuchyňka.

Zajišťujeme stravování – snídaně formou bufet a večeře výběru z menu, rychlé občerstvení též po celý den. Vaříme vždy z čerstvých potravin. Dětem vaříme i oblíbená dětská jídla.
Zahradní restaurace FoxBar s kapacitou až 300 osob je častým místem pro rodinné oslavy, párty, koncerty, dětské animační programy, nebo jen pro příjemné posezení u grilovaného steaku, půllitru dobrého piva.

Ostatní služby:
Holiday Park Liščí Farma je zaměřen především na rodiny s děti. Naším hlavním cílem je připravit pro ně co nejzábavnější, zážitkovou dovolenou v příjemném prostředí.
Pořádáme letní dětské tábory (s možností i příměstského tábora)
Nejen pro děti, ale i pro celé rodiny připravuje u nás v areálu profesionální agentura Puntík programy a animace.K vybavení areálu patří také tenisový kurt, kurt na beachvoleyball, minigolf, trampolíny pro velké i ty nejmenší, velké dětské sportoviště s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a také velký vnitřní dětský koutek. Od jara do podzimu je k dispozici i bazén.

Minizoo se zvířátky – kozičky, oslík, a to s možností volného kontaktu se zvířaty.
Pro zájemce o adrenalin máme připraveno velké množství adrenalinových aktivit – jízdu na čtyřkolkách, paragliding, slaňování, jízdu na koloběžkách, bungeetrampolínu, skákací boty a další.

V zimním období se o naše hosty dokážeme také na 100% postarat. Máme vlastní lyžařskou školu a školičku, půjčovny veškerého lyžařského vybavení a hlavně profesionální učitele lyžování i snowboardingu. Skiareál se čtyřsedačkovou lanovkou je od našeho areálu vzdálen 1,5 km a běžkařské tratě začínají přímo na hranici areálu.
Cena ubytování - Hotel Holiday Park LIŠČÍ FARMA

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj640,- Kč670,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj470,- Kč1000,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj470,- Kč1500,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj470,- Kč2000,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj470,- Kč2500,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 23. 05. 2018 08:23

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Vrchlabí: