Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

UBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL JILEMNICE

CENY OD
280,-

Ubytovna HOTELOVÉHO TYPU vhodná pro kolektivy i jednotlivce.

  Tyršovo náměstí 280, Jilemnice
  603745279
  sokol.jilemnice@tiscali.cz
  www.sokoljilemnice.estranky.cz
UBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA  SOKOL JILEMNICEUBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA  SOKOL JILEMNICEUBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA  SOKOL JILEMNICEUBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA  SOKOL JILEMNICEUBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA  SOKOL JILEMNICE

Ubytovna se nachází v centru malebného podhorského městečka. Tělocvičné sály jsou přímo v sokolovně, další sportovní a kulturní vyžití blízko sokolovny.
Možno zajistit plnou penzi či polopenzi v blízkých stravovacích zařízeních. Výhodné místo pro zimní či letní soustředění sportovních oddílů, škol v přírodě, poznávací zájezdy…

Sportovní aktivity: Tělocvičný sál a posilovna v sokolovně, bazén, sauna, spinning-
naproti, sportovní areál za sokolovnou – travnaté fotbalové hřiště, tenisové a volejbalové kurty, víceúčelové hřiště, běžecká dráha, kuželky, bowling.
Zimní aktivity: Běžecké tratě + kluziště 100 m, lyžařský vlek Kozinec 500 m, snadná dostupnost autem či autobusem do Krkonoš (vleky, běžecké tratě), Vítkovic, Harrachova, Špindlerova Mlýna a Černou horu (vleky).
Letní aktivity: Turistika, cykloturistika, koupaliště s minigolfem, běžecká dráha,fotbalové hřiště, tenisové a volejbalové kurty. Klub českých turistů pořádá každý týden v sobotu turistické výšlapy - je možno se přidat. Milovníci kol mohou využít cyklobus.

Kulturní vyžití: Krkonošské muzeum (stálá expozice a vernisáže), kino, restaurace, rockový klub, noční kluby, vánoční a májový jarmark, Krakonošovy letní podvečery.
Cena ubytování - UBYTOVNA TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL JILEMNICE

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  silvestrovské pobyty
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 čtyř-lůžkový pokoj300,- Kč280,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj300,- Kč280,- KčPoptat
 více než 6ti-lůžkový pokoj300,- Kč280,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 04. 06. 2018 21:49

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Jilemnice: