Otevřená databáze ubytování v české republice
Chalupa/chata    

Pension TAUCHEN, Rabí

CENY OD
4500,-

Dům se nachází na Šumavě, na Sušicku v obci Rabí (350 obyvatel) v podhradí hradu v památkové zóně

  Rabí 46, Sušice
  603239161
  PensionTauchen@seznam.cz
  www.pensiontauchen.cz
Pension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, RabíPension TAUCHEN, Rabí

"Největší radostí, odměnou a tou naší nejlepší vizitkou jsou pro nás vždy naši spokojení hosté, kteří se k nám každoročně vracejí!"

Pension Tauchen - Z patra objektu je krásný výhled na obec Rabí a na hrad. Dům má: 2 ložnice (5 lůžek + přistýlka), nově zrekonstruovanou koupelnu provedenou v roce 2006, barevný televizor + satelit, v každém pokoji elektrické topení. Dále je pokoj vybaven šatní skříňí a nočními stolky + stolní lampičky. Malá zahrádka s venkovním posezením - pod novou dřevěnou pergolou, zahradní gril. Parkování přímo u objektu. Vhodné pro rodinnou rekreaci, především pro rodiny s malými dětmi a rodiny se psem, ale i pro důchodce. Příplatek: v zimním období elektrická energie.

V hlavní sezoně (tj. od 1.6. - 31.8.) pronajímáme objekt pouze v týdenních cyklech - nástup v sobotu v 16. hodin, odjezd následující sobotu v 10. hodin.
Cena ubytování - Pension TAUCHEN, Rabí

 ceny za osobu
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 celý objekt (chalupa)5900,- Kč4900,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 24. 05. 2018 17:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Sušice: