Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion Kozí zámek

CENY OD
1500,-

Na dohled šumavských kopců objevíte náš rodinný penzion Kozí zámek. Už po cestě k nám vás obklopí nádherná příroda a nefalšovaná atmosféra venkova. Brzy zjistíte, že čas v Pošumaví zkrátka plyne svým vlastním tempem a vládne tu nakažlivý klid. Kromě toho můžete ochutnat čerstvě nadojené kravské mléko nebo jogurt Milda, který vyrábíme u nás na farmě.

  Kvášňovice 94, Kvášňovice
  720 311 614
  rezervace@kozizamek.cz
  www.kozizamek.cz
33 km Brdy
38 km Šumava
71 km Český kras
73 km Křivoklátsko
Penzion Kozí zámekPenzion Kozí zámekPenzion Kozí zámekPenzion Kozí zámekPenzion Kozí zámekPenzion Kozí zámek

Rodinný penzion Kozí zámek se nachází v malebné pošumavské vesničce Kvášňovice, kde si návštěvníci mohou dosyta vychutnat pravou atmosféru venkova a krásy pošumavské přírody.

Pro naše hosty máme k dispozici tři samostatné apartmány po pěti lůžkách. Samozřejmostí jsou kompletně vybavené kuchyně, internetové připojení a spoustu dalšího.

V těsné blízkosti našeho penzionu chováme stádo holandských zakrslých koz, které jsou lákadlem zejména pro nejmenší návštěvníky. Děti najdou vyžití také na hřišti s pískovištěm, skluzavkou a houpačkou, kam rodiče dohlédnou přímo z terasy apartmánu.

Na své si u nás přijdou také milovníci aktivního odpočinku. Okolí Kvášňovic nabízí překrásné výlety na kole, lomy vhodné ke koupání ale i historické památky. Ty nejzajímavější tipy jsme pro vás sepsali.

Penzion Kozí zámek je součástí rodinné farmy na zpracování kravského mléka. Návštěvníkům hledajícím nevšední zážitky tak nabízíme možnost vyzkoušet si jízdu v traktoru a jiné tradiční činnosti spojené s farmařením. Rádi vám také nabídneme k ochutnání čerstvě nadojené mléko nebo námi vyráběný jogurt Milda.

Tak na co ještě čekáte, rezervujte si svůj pobyt na Kozím zámku a poznejte pravý život na vsi.
Cena ubytování - Penzion Kozí zámek

 ceny za osobu
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj1000,- Kč1000,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1000,- Kč1000,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj2000,- Kč2000,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj2000,- Kč2000,- KčPoptat
 pěti-lůžkový pokoj2000,- Kč2000,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 12. 10. 2020 09:38

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Kvášňovice: