Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Penzion EVA

CENY OD
280,-

Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku

  177, Sobotín
  583237239, 732444479
  jirsch.m@seznam.cz
 
Penzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVAPenzion EVA

Ubytování v soukromí Penzion Eva Sobotín :
Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku. Dům najdete u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Objekt je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou.

Penzion Eva Sobotín Jeseníky ubytování :
Privát je součástí rodinného domu upraveného na malý penzion. Je situován v přízemí domu a má samostatný vchod ze zahrady penzionu. K ubytování jsou zde k dispozici dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2-3 osoby, velký 2+1 pro 4-7 osob. Vybavení mimo jiné zahrnuje BTV/SAT, rádio, ledničku, WC, koupelnu, zařízenou kuchyň a ostatní doplňky. Kapacita ubytování je 9 lůžek. 6 lůžek + 3 přistýlky.
Eva Penzion ubytování Sobotín stravování :
K dispozici vlastní vybavená kuchyňka - linka, 2pl. PB vařič, 2pl.el.vařič,lednice, horkovzdušná trouba,mikrovlnka a další. Možnost doobjednání snídaně na místě.

Sobotín ubytování Penzion Eva Jeseníky popis ubytování a služby :
Vstupní chodba (šatní a policová skříň), kuchyňka, samostatné sociální zařízení a obývací pokoj (stůl, židle, rozkl. gauč, rohový krb, skříňka, sekretář, BTV, satelit),lůžka a další vybavení.K objektu náleží větší travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři. V zahradě je postaven krásný dřevěný altánek s posezením a krbem (s roštem), kde je možné příjemně strávit teplé letní večery. Parkování u domu maximálně pro 3 vozy, příjezd celoročně bez problémů. Kouření v objektu je zakázáno, pro kuřáky vyhrazeno zastřešené místo vedle apartmánu. V ceně je překvapení !!! Program připraven. Voda je pitná z vlastní studny. Prostor k úschově kol ve sklepě.

Dovolená Jeseníky ubytování v soukromí Eva Sobotín okolí :
Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Obec Sobotín je obklopena hlubokými jehličnatými lesy Hrubého Jeseníku a horskými loukami. Koupání v termálním koupališti ve Velkých Losinách (4km), v přírodním koupališti Na krásném (7km), v krytém bazénu a v letním koupališti v Šumperku. Milovníci lyžování mají k dispozici svahy v těchto místech : Vernířovice, Skřítek (5km), Červenohorské sedlo (25km). Běžkování je možné v bezprostředním okolí obce. Pro Vaše výlety jsou zde zajímavá místa, která stojí za to navštívit, například Velké Losiny - lázně, zámek, ruční papírna, turistika a cykloturistika v Jeseníkách, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.


Adresa: Penzion Eva Sobotín 177 Sobotín 78816 Česká Republika

E-mail: jirsch.m@seznam .cz

telefon:583 237 239,732 444 479
GPS:50°0´52´´ N 17°5´5´´ E
Cena ubytování - Penzion EVA

 ceny za osobu
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  silvestrovské pobyty
  týdenní slevy
Hlavní sezóna
 jedno-lůžkový pokoj400,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj700,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj800,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj1200,- KčPoptat
 přistýlka120,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 18:29

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Sobotín: