Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Lázeňský dům Albatros Jeseník

CENY OD
693,-

Lázeňský dům umístněný v atraktivní lokalitě Jeseníků nabízí ubytování, stravování, wellness i lázeňské procedury. Vhodný pro relaxaci, wellness, sportovní pobyty i pro klidnou dovolenou.

  Myslbekova 309, Jeseník Lázně
  973414111
  rezervace@je.vlrz.cz
  www.jesenik.volareza.cz
Lázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros JeseníkLázeňský dům Albatros Jeseník

Areál lázeňské léčebny je umístěn v atraktivní horské lokalitě Jeseníků, leží v nadmořské výšce 620 m. Budovy léčebny stojí na jižním svahu a nabízí úchvatný pohled na celý hřeben Hrubého Jeseníku a město Jeseník. Malebné centrum lázní Jeseník s dalšími lázeňskými domy, lázeňský park i promenáda s léčivými prameny se nachází ve vzdálenosti cca 300m.
Centrální lázeňská budova Albatros nabízí vysoký standard ubytování, stravování, lázeňských i dalších služeb. Vedlejší budova penzionu Silesie je vzdálena 100 m, klienti využívají všech služeb hotelu Albatros. Areál nabízí bohaté sportovní vyžití, je vybaven sportovišti pro letní i zimní sporty. K dispozici je venkovní a vnitřní bazén, tenisové kurty s umělým povrchem, fitness, minigolf, hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, aerobní centrum, kuželna, vlastní lyžařský vlek s umělým osvětlením (cca 200 od areálu). V nabídce jsou také různé druhy masáží, léčebné procedury (vodoléčebné procedury, elektroterapie, pohybová terapie), sauna, solárium a další.

Cena ubytování - Lázeňský dům Albatros Jeseník

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  nabízíme pobytové balíčky
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj760,- Kč710,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj660,- Kč610,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Jeseník Lázně: