Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Hotel VZ Ovčárna

CENY OD
628,-

Hotel nabízí ubytování v půvabném prostředí Jeseníků v nadmořské výšce 1 300 m. Hotel je vhodný zejména pro milovníky zimních sportů a horské turistiky, k dispozici je rovněž wellness centrum.

  Malá Morávka 263, Vidly
  +420973483411
  rezervace@ov.vlrz.cz
  www.ovcarna.volareza.cz
Hotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ OvčárnaHotel VZ Ovčárna

Hotel Ovčárna je správným místem k odpočinku v krásné přírodě s možností relaxace a sportu. Nachází se mezi nejvyšší horou Jeseníků Pradědem (1 492 m n.m.) a skalním útvarem Petrovými kameny (1 438 m n.m.) v nadmořské výšce 1 300 m n.m. Po sportovní aktivitě si lze zde příjemně odpočinout ve wellness centru, které umožňuje využití fit centra (fitness, spinning, běžecký trenažér, stolní tenis, orbitrek), solária, masáží (klasická masáž, baňková masáž, indická masáž hlavy, masáž lávovými kameny, přístrojová masáž Lymfovenem), suchých uhličitých koupelí, parafanga, sauny, vířivky, bazénu s protiproudem. K dispozici je půjčovna horských kol, sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů a sněžnic.
Hotel Ovčárna je ideálním místem pro pořádání menších firemních či společenských akcí v atraktivním horském prostředí. Pro tyto akce nabízíme 2 salónky (pro 30 osob a 15 osob). K akcím zabezpečíme technické zázemí, hudební produkci a samozřejmě i catering dle přání.
Cena ubytování - Hotel VZ Ovčárna

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  ceny uvádíme se snídaní
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 jedno-lůžkový pokoj730,- Kč530,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj690,- Kč510,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj630,- Kč490,- KčPoptat
 čtyř-lůžkový pokoj570,- Kč450,- KčPoptat
 přistýlka390,- Kč320,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 06. 06. 2019 08:15

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Vidly: