Otevřená databáze ubytování v české republice
Penzion    

Malý rodinný Pension U řeky v Jeseníkách

CENY OD
650,-

Malý rodinný pension je zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku, malé kolektivy, důchodc

  209, Karlovice u Vrbna pod P/radědem
  554744115, 606225081
  pavezka.libor@seznam.cz
  pensionureky.wbs.cz
Malý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v JeseníkáchMalý rodinný Pension U řeky v Jeseníkách

v pensionu Vám nabízíme celoroční ubytování ve třech stylově a dobře zařízených pokojích. V přízemí pensionu jsou dva třílůžkové pokoje, každý má samostatnou koupelnu a WC. Pokoj v podkroví je čtyřlůžkový se samostatnou koupelnou a WC a je řešen jako apartmán. Celkem má pension k dispozici osm lůžek s možností dvou přistýlek a na požádání dětské postýlky.

Pro Vás a Vaše děti máme připraven "RÁJ PRO DĚTI" - na velké prostorné zahradě si mohou děti v klidu hrát na houpačkách, kolotoči, pískovišti, skluzavkách, trampolínách nebo dětském hřišti. Odděleně od ubytovacích prostor je malá nekuřácká hospůdka s bezbariérovým přístupem, v letních měsících i zahradní restaurace s možností grilování, parkování přímo u pensionu.

Stravování ubytovaných hostů je formou polopenze.

V pensionu je umístěna ART GALERIE - pravidelné výstavy uměleckých děl našich i zahraničních umělců.
Každé dva měsíce se vystavovaná díla mění - www.artgalerievjesenikach.wbs.cz
více informací najdete na našich nových stránkách www.pensionureky.wbs.cz * * *

Rodinný pension je stylově přebudovaný z bývalé zemědělské usedlosti založené v roce 1752.
Leží na okrají podhorské obce Karlovice v Jeseníkách.
Karlovice - významné letovisko a v minulosti klimatické lázně se nachází 5 km východně od Vrbna pod Pradědem, v překrásném údolí řeky Opavy, obklopeném hlubokými lesy východního okraje Hrubého Jeseníku. Obec Karlovice je vhodným východiskem pro pěší túry i cyklisty do nedaleké vysokohorské přírody. Zároveň i místem pro klidný rodinný pobyt a rekreaci příjemném rodinném prostředí. U pensionu se napojíte na nově zřízené cyklistické trasy - mapy a informace máme u nás.
* * *

Napsali o nás :

Pension , kde mají vaše děti rádi " aneb " Dětem vstup PŘÍSNĚ povolen " je nadpis, který si pro svůj článek vybrala pani redaktorka Johana Barvínková v časopise MARIANNE v červnu 2004. A JE TO TAK ! Pension je zaměřen na rodinnou rekreaci rodin s dětmi i kojeneckého věku. Děti dostanou svoji postýlku,vaničku a ti "odrostlejší " vysokou židličku ke stolu a štokrdle k umyvadlu :o). K dispozici jsou pouze tři dobře vybavené pokoje a "přidají" vám k tomu i malou NEKUŘÁCKOU hospůdku, která je vyzdobena obrázky - provozují tam ART GALERII - pravidelné výstavy uměleckých děl našich i zahraničních umělců. Ten pravý " Dětský ráj " najdete na upravené zahradě - houpačky, klouzačky, kolotoč a pískoviště.

Tahákem , nejen pro děti jsou tři velké trampolíny ! Na chodbě před pokoji je umístěna rozměrná knihovna a koutek s ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí - pro ohřev jídel pro děti. Vám dospělákům v ceně za ubytování nabízí polopenzi - vaří sama pani domu. V létě velká zelená louka, v zimě louka plná bílého sněhu. Děti ocení ! Velcí mají pouze 20 km vzdálenou nejvyšší Moravskou horu Praděd a po perném dnu můžete všichni využít relaxační bazén a procedury v blízké Karlově Studánce.

Majitelé vám rádi poradí ! Pani Darja byla původní profesí učitelka v MŠ a její manžel byl elektromontér a 20 let byl členem Horské služby v Jeseníkách.

Více informací najdete na www.pensionureky.wbs.cz a kus jich " života " na www.pensionureky-jeseniky.unas.cz .

Přejeme vám příjemný pobyt na čerstvém ( a zdravém ) jesenickém vzduchu !Dovolená u nás je dovolená u přátel !


----------------------------------------------------S přátelským pozdravem a přáním krásného NEJEN dnešního dne !

Darja a Libor Pavézkovi / majitelé pensionu / a Akad. sochař a designer Luděk Pavézka / galerista / www.pavezkadesign.cz

Navštivte naše stránky www.pensionureky.wbs.cz a FB - Pension U řeky, malý rodinný pension v Jeseníkách
ty Vám řeknou více.


E-mail : pensionureky@quick.cz , pavezka.libor@seznam.cz
Cena ubytování - Malý rodinný Pension U řeky v Jeseníkách

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  ceny platí při minimálním pobytu dvou nocí (pobyt s jednou nocí je dražší)
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  silvestrovské pobyty
Hlavní sezónaVedlejší sezóna
 dvou-lůžkový pokoj650,- Kč550,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj650,- Kč550,- KčPoptat
 přistýlka300,- Kč300,- KčPoptat
   Ceny naposledy aktualizovány 23. 05. 2018 09:08

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Karlovice u Vrbna pod P/radědem: