Otevřená databáze ubytování v české republice
Chalupa/chata    

Roubená chalupa v Českém ráji

Roubená chalupa pro 9 osob je upravená k rekreačním účelům. V hlavní místnosti je pět lůžek, v menší 4 lůžka. Menší chata je pro dvojici nebo jednu rodinu do 5 osob. Vše je zařízeno, možnost vaření, wifi, velká zahrada, venkovní posezení, gril, ohniště, kolem lesy a pěkná příroda, soukromí a klid. Objekty jsou bezbariérové.

  Tužín 24, Radim
  608608262
  info@ubytovani-simek.cz
  www.ubytovani-simek.cz

Roubená chalupa pro 9 osob je upravená k rekreačním účelům. V hlavní místnosti je pět lůžek, v menší 4 lůžka. Menší chata je pro dvojici nebo jednu rodinu do 5 osob. Vše je zařízeno, možnost vaření, wifi, velká zahrada, venkovní posezení, gril, ohniště, kolem lesy a pěkná příroda, soukromí a klid. Roubená chalupa pro 9 osob je upravená k rekreačním účelům. V hlavní místnosti je pět lůžek, v menší 4 lůžka. Menší chata je pro dvojici nebo jednu rodinu do 5 osob. Vše je zařízeno, možnost vaření, velká zahrada, venkovní posezení, gril, ohniště, kolem lesy a pěkná příroda, soukromí a klid. Objekty jsou bezbariérové.

Do Jičína /tam vše o Rumcajsovi/ je to cca 10 min. jízdy, vedle Prachovské skály, Jinolické rybníky. ZOO Dvůr Králové, ZOO Liberec a IQ Park Liberec, areál pro děti www.stastnazeme.cz ...vše je poblíž.
Cena ubytování - Roubená chalupa v Českém ráji

  Ubytovatel ceny neuvádí    Ceny naposledy aktualizovány 22. 05. 2018 11:02

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Radim: