Otevřená databáze ubytování v české republice
Hotel    

Hotel ARNIKA

CENY OD
592,-

Hotel Arnika *** je umístěn v klidném a tichém prostředí podhorské obce Rudník, která se nachází na samých hranicích Krkonoš a Krkonošského národního parku.

  Rudník 134, Rudník
  499422724, 731231016
  info@arnika-rudnik.cz
  www.arnika-rudnik.cz/
sprchaWCTV / SATbazénsaunaúschova kol / lyžíspolečenská místnostvenkovní posezení/grill
Hotel ARNIKA

Hotel Arnika je útulný stylový hotel ideálně položen na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší nedaleko Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času. - Krkonoše a Východní Čechy jsou celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně a bohatě strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodlným prostředím hotelu nebo při obdivování krás našeho kraje.

Prostředí hotelu zcela okouzlí ty, kteří hledají ticho a klid, podmanivě svěží vzduch, mohou se kochat okolní malebnou přírodou a chtějí si odpočinout od každodenního shonu.

Velmi příjemně působí interiér hotelu v rustikálním stylu , a to jak na pokojích tak i ve společných prostorách. Chloubou naší restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří velmi poklidnou a pohodovou atmosféru.

Hotel je obklopen hotelovou zahradou, které dominuje stoletá lípa. Na lavičce v jejím stínu se mohou hosté kochat pohledem na Černou horu a krkonošské louky. V hotelové zahradě mohou milovníci přírody obdivovat od jara do podzimu rozkvetlé květiny a nebo relaxovat.

Vybavení:Hotel je vybaven útulnými a pohodlnými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji a apartmány. Dva pokoje jsou bezbariérové s úplným vybavením pro nemobilní klienty. Máme k dispozici stylovou Velkou a Malou restauraci, salonek Praha s biliarem, kavárnu s letní zahrádkou a velkou krytou terasu s lávovým grilem. Večerní posezení na terasách pod hvězdnou oblohou můžete využít na všech terasách.

Pro relax slouží RELAX CENTRUM s vnitřním vyhřívaným bazénem s protiproudem, finskou saunou, infrasaunou , masážemi a zábaly - wellness program, hotelová zahrada s relaxační zónou a lehátky, místem pro děti na hraní s prolézačkami a houpačkami, petanquem, venkovním stolním tenisem.

Pro pohodlí hostů slouží osobní výtah a pro bezpečné parkování společné podzemní garáže.

Nabízíme přátelskou atmosféru, kvalitní služby, osobní a profesionální přístup personálu ke všem hostům.Vybavení

sprcha, WC, kuchyňka, TV / SAT, internet, balkón, klimatizace, fast-food, obchod, bazén, sauna, mini/golf, tenisový kurt, úschova kol / lyží, půjčovna sportovního vybavení, společenská místnost, možnost praní, venkovní posezení/grill


Cena ubytování - Hotel ARNIKA

 ceny za osobu
 ceny se snídaní
  přijímáme platební karty
  děti do tří let mají pobyt zdarma
  je účtován příplatek za domácí zvíře (pes)
  nabízíme pobytové balíčky
  silvestrovské pobyty
  skupinové slevy
Hlavní sezóna
 jedno-lůžkový pokoj780,- KčPoptat
 dvou-lůžkový pokoj1160,- KčPoptat
 tří-lůžkový pokoj1610,- KčPoptat
 přistýlka285,- KčPoptat

Lidé také hledají v oblíbených místech v okolí Rudník: